Jak se ve světě najíte za 500 Kč?

Jak se ve světě najíte za 500 Kč? Zdroj: shutterstock.com

Myslíte, že byste ve světě dokázali nakoupit pořádné jídlo za 500 Kč? Máme pro vás odpověď! Zatímco si v některých zemích můžete doslova hodovat, v jiných byste tolik jásat nemohli. Které země to jsou se dozvíte v naší galerii.

Většina z nás každý rok cestuje do zahraničí. Řešíme problémy jako kolik si vzít opalovacího krému, kolik na cestu udělat řízků a taky kolik si sebou vzít peněz. Je to logické, protože v každé zemi je jinak draho. Proto pro vás máme užitečnou galerii, kde zjistíte, kolik jídla lze nakoupit za 500 Kč (20 dolarů). 

Je to totiž právě jídlo, které je často jedním z nejdůležitějších faktorů pří přemýšlení, kolik peněz je opravdu potřeba. Spousta z nás si stále myslí, že na dovolené ušetří, když si vezme jídlo již z domu. Skutečně tomu tak může být, ale platí to pouze někde. Zatímco kupříkladu na Islandu postačí 500 korun stěží na jedno jídlo, v Kazachstánu byste si mohli dopřát hostinu, na kterou by vám zmíněná částka v naší republice těžko stačila. Než si tedy zaskládáte kufr plechovkami, podívejte se do naší galerie, zda je to vůbec třeba. 

Galerie Co lze ve světě koupit za 500 Kč? Co lze ve světě koupit za 500 Kč? Prohlížet galerii

Publikováno: 11. 9. 2018 13:49 Nahlásit obsah