Přidejte se k nám a procestujte celý svět!

JenCestování.cz je jedním z největších cestovatelských webů na českém internetu. Magazín má velmi silnou facebookovou komunitu, která čítá více než 223 tisíc fanoušků a jejich počet neustále roste. Na jeho obsahu se mohou aktivně podílet nejen profesionální cestovatelé, ale i běžní čtenáři s láskou k cestování

Kdo jsou naši návštěvníci?

Demografie fanoušků na FB

Budujeme cestovatelskou komunitu

Obsah magazínu tvoří spolu s redakcí i registrovaní přispěvatelé z řad čtenářů a početných facebookových fanoušků. Díky tomu pak máme velmi dobrý přehled o komunitě. Jakékoliv PR aktivity proto můžeme připravit přímo na míru, dle znalosti publika tak, aby zasáhly co nejširší spektrum uživatelů dle preferencí a požadavků našich klientů.

Získejte partnera pro produkci, šíření videa a další reklamní formáty

Máme bohaté zkušenosti s návrhy kreativních konceptů s celorepublikovým zásahem zaměřeným na ženy i muže. Kombinujeme celou řadu reklamních formátů – videoseeding, realizaci vlastních kreativních videí (vč. postprodukce), PR články, facebookové link posty, soutěže, nativní příspěvky, live streamy, kreativní rámečky a přípravu kreativy (realizace komplexní kampaně).

Videoseeding

Vaše videa umisťujeme přímo na naši facebookovou stránku ve formě nativního příspěvku. Naše dlouholeté zkušenosti s reklamou na Facebooku ukazují, že videoseeding je dnes nejsilnějším reklamním formátem. Podrobná znalost našich komunit a publika nám umožňuje dostat vaše video k těm správným lidem. Následné promování videa probíhá přes platformu ROI HUNTER zajišťující maximální efektivitu kampaní.

Influence marketing a my

Dlouhodobým cílem projektu JenCestování.cz je spolupráce s celou řadou amatérských i profesionálních nadšenců do cestování, blogerů a blogerek, prostě všech, kteří milují dobrodružství a rádi poznávají jiné kultury. Nebráníme se také partnerství s cestovními kancelářemi a agenturami a originálními cestovatelskými projekty. Rádi se účastníme akcí a festivalů, které podporují všeobecný zájem o turismus, poznávání cizích kultur a objevování celého světa.

Milujete cestování tak jako my? Přidejte se k nám

Sledujte nás na Facebooku a napište nám o vašich zážitcích z cest nebo o vašem projektu a my vám pomůžeme šířit váš příběh mezi další nadšence do poznávání světa! Hledáme nové projekty pro spolupráci. Nabízíme prostor pro začínající i profesionální cestovatele.

Ukázka naší práce

Tvorba video slideshow pro klienta Dovolená.cz a následné nasazení na naší facebookovou stránku JenCestování.cz s celkovým dosahem 154 000 a počtem zhlédnutí 73 000 uživatelů.


JenCestování.cz je tu pro všechny s duší cestovatele!


Odesláním zprávy pomocí kontaktního formuláře souhlasíte s všeobecnými podmínkami.