Kategorie Cestování

Článek
O pejskovi a kočičce: Jak spolu cestovali a skvělé fotky pořídili
O pejskovi a kočičce: Jak spolu cestovali a skvělé fotky pořídili Nevíme, kde čerpal Josef Čapek inspiraci ke svým příběhům o pejskovi a kočičce. Obrázky v naší galerii ale potvrzují, že takové přátelství je nejen možné, ale i velmi roztomilé a každého popadne za srdce.
Článek
20 fotek z cest, které poměří vaše očekávání s realitou
20 fotek z cest, které poměří vaše očekávání s realitou Zvykli jsme si na Instagramu vídat inspirující obrázky z cest, ale ve skutečnosti nestačí ani sebedokonalejší filtry, aby zakryly neuspokojivou realitu cestování.
Článek
Známá místa ze známých filmů: už jste tam byli?
Známá místa ze známých filmů: už jste tam byli? Všichni ta místa moc dobře známe. Dokonce se někdy cítíme, jako bychom tam už někdy opravdu byli. Prohlédněte si jedny z nejznámějších a nejzajímavějších filmových lokací. Pamatujete si, z kterých scén je znáte?
Článek
Neuvěřitelné fotografie, které vás inspirují k cestování
Neuvěřitelné fotografie, které vás inspirují k cestování Miliony lidí cestují, aby objevovali krásy světa a nasbírali cenné zážitky. Mnoho z nich své dobrodružství dokumentuje. Autoři těchto fotografií jsou v tom profesionálové. Pro jedinečnou fotografii udělají cokoliv. Prohlédněte si výběr těch nejlepších dobrodružných fotografií. Inspirují vás, abyste také vyrazili vstříc světu.
Článek
Zakletá Evropa
Zakletá Evropa Každá evropská země přetéká tajemnem. Stačí vědět, kam se dívat. Vítejte na strašidelné straně Evropy, domovu strašných duchů, zakletých událostí a tajemných zážitků. Vstup povolen pouze těm nejodvážnějším duším. Zhasněte světla, schovejte se pod přikrývky a odvažte se seznámit se s některými z nejděsivějších a nejtajemnějších míst Evropy.
Článek
Nejlepší ostrovy světa pro vaši dovolenou
Nejlepší ostrovy světa pro vaši dovolenou Portál TripAdvisor zveřejnil svůj výroční žebříček nejlepších ostrovů světa. Ten je založený na základě uživatelských recenzí a hodnocení ostrovních hotelů, restaurací a atrakcí. Pojďte se na něj s námi podívat.
Článek
Video: Ostrov a hrad Eilean Donan
Video: Ostrov a hrad Eilean Donan Majestátní hrad Eilean Donan a jeho okolí vám na první pohled učarují. Užijte si atmosféru krásného skotského prostředí díky jedinečným záběrům z dronu.
Článek
Video: TOP 8 měst, která musíte navštívit
Video: TOP 8 měst, která musíte navštívit Považujete se za skutečného cestovatele? Pokud ano, náš výběr vám bude moc dobře známý. Těchto 8 měst by měl navštívit každý, kdo se považuje za cestovatele.
Článek
Na našich fotkách z cest jsme ukryli Emoji. Najdete je všechny?
Na našich fotkách z cest jsme ukryli Emoji. Najdete je všechny? Otestujte své oči a pokuste se objevit Emoji, které jsme ukryli do fotografií z cest. Zvládnete to a najdete je všechny? Ukažte se!
(161) Načíst více