Kategorie Zahraničí

Článek
10 neobvyklých mezistátních hranic
10 neobvyklých mezistátních hranic Mezistátní hranice už dávno neznamenají nic špatného nebo strašidelného. Proto se spousta států rozhodla jejich hranice vylepšit, a tím i přilákat veřejnost. Prohlédněte si galerii těch nejzajímavějších způsobů vytvoření mezistátních hranic.
Článek
Čtenářka píše: Jak vyzrát na cizí jazyk
Čtenářka píše: Jak vyzrát na cizí jazyk V dnešní době si bez cizích jazyků neškrtneme. Pokud nastupujeme do nového zaměstnání, většinou je po nás požadována znalost minimálně jednoho cizího jazyka. Ale co dělat, když školní léta už jsou nějakou dobu za námi a znalosti, které jsme tehdy tak pracně nacpali do hlavy, se nám z ní už dávno vypařily? Dneska vám poradím pár tipů!
Článek
10 věcí, které se navždy změní, když žijete v zahraničí
10 věcí, které se navždy změní, když žijete v zahraničí Říká se, že každý by si měl alespoň jedou za život zkusit žít v cizí zemi. Zahraniční zkušenost člověka zformuje, pomůže mu dospět, změní ho a vytvoří z něj "občana světa". Co se všechno změní poté, co si zkusíte život v cizí zemi?
Článek
Nejlepší práce, které vám umožní cestovat!
Nejlepší práce, které vám umožní cestovat! Milujete cestování a rádi byste objeli svět křížem krážem? Většině vášnivých cestovatelů na to ale chybí peníze. Napadlo vás jít pracovat do zahraničí, kde byste mohli poznat zemi, o které jste dlouho snili, z jiného úhlu pohledu? Není to těžké, stačí si jen najít místo a hned se vám otevřou nové obzory, díky kterým se zase trochu obohatíte.