Tomáš Jakal

Administrátor

Autorovy příspěvky (7)

Článek
Video: Zajímavá fakta o Africe
Video: Zajímavá fakta o Africe Afrika je třetím největším kontinentem a žije zde více než 1,2 miliardy obyvatel, tedy zhruba 16% celkové populace planety Země. Tato fakta asi jen tak někoho nepřekvapí. My vám přinášíme další zajímavosti, díky kterým se na Afriku budete dívat zcela novým pohledem.
Článek
VIDEO: TOP 8 nejúžasnějších míst na světě
VIDEO: TOP 8 nejúžasnějších míst na světě Planeta Země skýtá nepřeberné množství nádherných míst, rozmanitých krajin a přírodních úkazů. Pojďte se s námi podívat na 8 míst, u kterých nebudete věřit, že nejsou vymyšlená.
Článek
VIDEO: Nejnebezpečnější místa světa
VIDEO: Nejnebezpečnější místa světa Díky moderním dopravním prostředkům již takřka není místo, kam by se člověk nemohl podívat. Touha po objevování je ohromná, ale přesto vám přinášíme několik míst, kterým je lépe se vyhnout, případně si na nich dávat velký pozor.
Článek
DENÍK CESTOVATELE: Marek Jelínek má před sebou 9000 kilometrů na koloběžce
DENÍK CESTOVATELE: Marek Jelínek má před sebou 9000 kilometrů na koloběžce Je to teprve 14 dní, co se Marek vypravil do Asie. Po zkušenostech z loňska, kdy pokořil Latinskou Ameriku na koloběžce, se rozhodl vydat se naproti novému dobrodružství - tentokrát chce zdolat Asii.
Článek
Co vás praští do očí po příjezdu do Malmö
Co vás praští do očí po příjezdu do Malmö Po našem přestěhování do Švédska nám stačil jediný měsíc, abychom si všimli rozdílů v každodenním životě oproti naší domovině. V prvním našem článku vám přinášíme právě tyto postřehy.
(1) Načíst více