Sima

Administrátorka

Autorovy příspěvky (15)

Článek
Zapojte se do soutěže a vyrazte na hory do Švýcarska, kde děti lyžují zdarma
Zapojte se do soutěže a vyrazte na hory do Švýcarska, kde děti lyžují zdarma Jen co skončilo léto a ještě nezačal ani pořádný podzim, spousta mých přátel a známých začala plánovat zimní dovolenou někde na horách. Kromě projíždění webových a facebookových stránek, pročítání hodnocení a zamluvení toho nejlepšího ubytování někteří z nich dokonce stihli svou dovolenou už zaplatit.
Článek
10 tipů na cyklovýlety po amerických národních parcích!
10 tipů na cyklovýlety po amerických národních parcích! Patříte i vy mezi ty, kteří propadli šílenství v podobě cyklistiky? A už vás nebaví objíždět pouze naše krásné Česko? Zkuste to v Americe, kde najdete mnoho příležitostí, kde šlápnout do pedálů. Zde je pro vás 10 tipů na cyklovýlety po USA!
Článek
Dovolené, které by za svůj život měla stihnout každá žena!
Dovolené, které by za svůj život měla stihnout každá žena! Jistě jste si rodinných dovolených užila za svůj život nesčetně mnoho, a ačkoliv je to překvapující, neexistuje jen tenhle typ dovolené. Proto jsme si pro vás připravili seznam 7 dovolených, které by za svůj život měla stihnout každá žena!
Článek
Aktivní dovolená přímo pro vás. Vyberte si tu svou!
Aktivní dovolená přímo pro vás. Vyberte si tu svou! Pod slovem dovolená si každý z nás představí něco jiného. Někteří se už vidí, jak odpočívají dlouhé hodiny poleháváním na pláži s drinkem v ruce a jiní by si raději užili pořádnou aktivní dovolenou, při které si spíše odpočine jejich mysl nežli tělo.
Článek
9 neobvyklých zemí, kde vás dovolená vyjde mnohem levněji, než byste čekali!
9 neobvyklých zemí, kde vás dovolená vyjde mnohem levněji, než byste čekali! Na světě je plno cenově dostupných a turisticky oblíbených destinací. Ovšem pokud máte raději neobvyklá místa, která se vám ale zdají příliš drahá, věřte nám, že existují i taková, která jsou poměrně levná, jen musíte znát určité tipy a triky.
Článek
10 okouzlujících míst, která byste měli navštívit ještě dříve, než se stanou populárními!
10 okouzlujících míst, která byste měli navštívit ještě dříve, než se stanou populárními! Většina z nás vybírá svou dovolenou podle oblíbenosti, jenže poté to dopadá tak, že některá místa jsou přeplněná lidmi a kýžený odpočinek je rázem pryč.
(9) Načíst více