Lucka Pátková

Administrátorka

Autorovy příspěvky (54)

Článek
Kam vyrazit na podzim? Osm tipů na výlet v Česku
Kam vyrazit na podzim? Osm tipů na výlet v Česku Letošní léto bylo obzvlášť horké a spousta lidí svou dovolenou trávila především u vody. Nyní, když horka polevily, je ideální čas na výlety, které si užijete. Sestavili jsme pro vás několik tipů na krásná místa v Česku, která rozhodně stojí za to navštívit.
Článek
Video: TOP 7 podivných míst, která věda nedokáže vysvětlit
Video: TOP 7 podivných míst, která věda nedokáže vysvětlit Naše planeta Země je místo, které nás nejspíš nikdy nepřestane udivovat. Najdeme na ní mnoho zvláštních míst, která jakoby se vymykala zdravému rozumu. Dějí se na nich nevysvětlitelné věci, se kterými si neví rady ani zkušení vědci.
Článek
Video: TOP 8 neuvěřitelných škol světa
Video: TOP 8 neuvěřitelných škol světa Vzdělávání je jednou z nejdůležitějších součástí lidského života. Každá země má jiné podmínky a možnosti, snad i proto můžeme ve světě narazit na netradiční školy, které bourají zaběhlé stereotypy. Podívejte se na video o školách, ve kterých se děti učí v jeskyních, na loďkách, nebo mají předměty jako alchymii a bylinkářství.
Článek
VIDEO: TOP 10 nejlepších pláží pro rok 2018
VIDEO: TOP 10 nejlepších pláží pro rok 2018 Léto je v plném proudu a mnozí z nás stále ještě hledají ideální místo pro letošní dovolenou. Pro někoho jsou jasnou volbou hory, další si nedokážou představit své volno bez odpočinku na prosluněné pláži. Pokud i vy patříte mezi milovníky moře, pláží a exotiky, máme pro vás skvělých 10 tipů.
Článek
VIDEO: TOP 8 nejextrémnějších obydlených míst světa
VIDEO: TOP 8 nejextrémnějších obydlených míst světa Dokázali byste si představit žít na místě, kde teplota během roku nevystoupá nad bod mrazu? Nebo třeba na místě, kde skoro nikdy nezaprší? Člověk je tvor přizpůsobivý a proto se dokáže přizpůsobit téměř jakýmkoliv podmínkám. Podívejte se na 8 extrémních míst, které jsou obydlená lidmi.
Článek
Neuvěříte, jak vypadala Dubaj ještě před pár lety
Neuvěříte, jak vypadala Dubaj ještě před pár lety Dubaj, kterou najdeme ve Spojených arabských emirátech, patří mezi nejbohatší města světa. A je to znát – nejvyšší budovy světa, umělé ostrovy, přepychové hotely a automaty na zlaté cihly. To vše tvoří luxusní obrázek města, které byste ovšem ještě před pár lety nepoznali. Podívejte se, jakou neuvěřitelnou proměnou si Dubaj prošla.
(48) Načíst více