VD

Uživatelka

Autorovy příspěvky (5)

Článek
Niagarské vodopády: co vše u nich můžete zažít?
Niagarské vodopády: co vše u nich můžete zažít? Sníte o cestě do Kanady? Nebo se tam už dokonce chystáte? Pak byste určitě neměli vynechat Niagarské vodopády, které jsou jednou z nejnavštěvovanějších lokalit celé Kanady.
Článek
Vánoční trhy ve Vídni
Vánoční trhy ve Vídni Jedním z nejlepších období k návštěvě Vídně je období adventu, kdy je celé centrum krásně nazdobené. Můžeme to říci i opačně - jedním z nejlepších míst, kam vyrazit v době adventu je Vídeň.
Článek
Top 10 míst v Budapešti, která navštívit
Top 10 míst v Budapešti, která navštívit Budapešť, elegantní město mnoha tváří ležící na Dunaji láká k navštívení svou malebnou polohou, nádhernými stavbami různých architektonických slohů, velkým množstvím zeleně, lázněmi a neobvyklou atmosférou. Nynější hlavní město Maďarska s názvem Budapešť bylo osídleno již za doby římské.
Článek
10 míst Bosny a Hercegoviny, která stojí za to navštívit
10 míst Bosny a Hercegoviny, která stojí za to navštívit Pokud patříte mezi cestovatele, kteří milují dobrodružství a táhne vás to na východ, či jihovýchod od nás, mohla by být jedním z vašich cílů Bosna a Hercegovina, stát na Balkáně, v němž najdete hory i nížiny, přírodní i kulturní památky, architekturu evropskou i osmanskou. A jaká jsou nejvýznamnější místa této nádherné země?
Článek
Peking aneb zakázané město
Peking aneb zakázané město Peking je hlavním městem Číny, třetího největšího státu světa. Pokud přemýšlíte o cestě do Číny, jistě byste toto město neměli vynechat. Cestovní kanceláře nabízející zájezdy do Číny mají obvykle na programu…