Kategorie Tipy na návštěvu

Článek
Vydejte se poznat Štrasburk na kole, má 560 kilometrů cyklotras
Vydejte se poznat Štrasburk na kole, má 560 kilometrů cyklotras Ve Štrasburku patří kolo k nejoblíbenější formě dopravy. Ve skutečnosti je naprostou jedničkou pro cyklisty v celé Francii, protože disponuje sítí více než 560 km cyklotras. Cyklistika je nejen originálním způsobem, jak objevovat kanály, parky a zahrady, ale také skvělý způsob, jak přispět k ochraně životního prostředí a protáhnout si tělo.
Článek
Berlín: Co neobvyklého dělat v srdci alternativního města
Berlín: Co neobvyklého dělat v srdci alternativního města Berlín se řadí k jedné z nejoblíbenějších evropských destinací. Se všemi svými historickými památkami, množstvím muzeí, galerií a kreativní atmosférou je snadné pochopit proč. Existuje však spousta zážitků, které v Berlíně můžete prožít, ale nevěděli jste o nich. Zde jsou některé z nich.
Článek
24 hodin v Oslu: Co vidět a dělat v hlavním městě Norska
24 hodin v Oslu: Co vidět a dělat v hlavním městě Norska Většina turistů mířících do Norska přletí na letiště a vyráží rovnou k fjordům. Autor Moon Norway guidebook David Nikel radí, aby lidé spomalili a strávili alespoň jeden den prohlídkou norského hlavního města, které si zaslouží nemalou pozornost.
Článek
Utajená místa Londýna, o kterých jste určitě nevěděli
Utajená místa Londýna, o kterých jste určitě nevěděli Myslíte si, že znáte Londýn jako své boty? Podívejte se na těchto 9 tipů k návštěvě, o kterých jste pravděpodobně ještě neslyšeli a poznejte nová místa bez turistů a přeplněných ulic.
Článek
Vánoční Vídeň z pohledu zoufalé turistky
Vánoční Vídeň z pohledu zoufalé turistky Následující článek vznikl na základě čerstvých zážitků jedné unavené turistky, která sice Vídeň bezmezně zbožňuje, ale příště si rozmyslí, zda návštěvu tohoto úchvatného města neodloží na nějaké turisticky méně…