Rady, jak se stát profesionálním blogerem o cestování!

Rady, jak se stát profesionálním blogerem o cestování! Zdroj: shutterstock.com

Rádi cestujete, fotíte nebo dokonce píšete blog? Chtěli byste se ale více dostat do světa blogování a nevíte, jak na to? Máme pro vás pár cenných rad, díky kterým se dostanete klidně až na vrchní příčky žebříčku mezi světové blogery. Nechte se inspirovat a věřte, že brzy uvidíte úspěchy. Poradíme vám také, jak si psaním vydělat dobré peníze!

Pokud máte blog a chtěli byste ho více zviditelnit, existují k tomu opravdu jednoduché kroky. Potřebujete jen ten správný náboj, nakopnutí, vidět jasný cíl, pobavit, vědět, co lidi zajímá a mít tak trochu dobré oko. Pokud toto všechno spojíte dohromady a přidáte vlastní osobitý styl, vyplatí se vám to a budete se divit, jak se úspěch pohrne!

Pište pro lidi i pro sebe

Pokud vás jako první zajímají peníze, vyděláte je opravdu těžko! Musíte se zajímat o lidi, psát pro ně i pro sebe a všímat si, po čem ostatní touží a co je zajímá. Jedině tak si vytvoříte publikum, pro které budete inspirací, které budete motivovat stejně jako ono vás. Budou vaše stránky navštěvovat pravidelně a podporovat vás při všech cestách. Vaše psaní musí být zábavné, dobrodružné, možná místy i šokující. Pro čtenáře to musí být zkrátka chytlavé, takže je potřeba naladit se na tu správnou vlnu!

Zdroj: shutterstock.com

Chytlavý kontext

Zachycení té správné vlny se může zdát velmi obtížné. Pokud se ale chcete vyšplhat na vrchol, nesmí to pro vás být problém. Je to zkrátka ta nejdůležitější věc, pro kterou musíte dýchat. Musíte si být jisti obsahem, o kterém chcete psát. Váš blog musí být jako váš tajný deníček, do kterého si budete zapisovat touhy, sny a přání, stejně tak jako strasti a další obavy. Získáte si tak kolem sebe odběratele, kteří vám to psaní budou žrát i s navijákem! 

Zdroj: shutterstock.com

Zkoušejte nové věci

Nebuďte nudní a zaprdlí. Klasických článků je na internetu plno. Musíte se naučit být originální, jedině tak originálem budete! Dnešní svět je jako houpačka nebo ta velká loď z poutě. Jednou jste dole a jednou nahoře. Chrlí se na nás tolik informací, že je ani nestíháme všechny vstřebávat a až to uděláme, přijdou nové a další a zase další. Když koutkem oka zavadíme o západní státy, všimneme si, že místní trendy jsou tam tak o dvě či tři kola napřed. Je tedy potřeba hledat, bloumat, objevovat nové věci a způsoby. 

Zdroj: shutterstock.com

Buďte plní energie

I když se možná trochu bojíte nebo nejste zrovna adrenalinový typ člověka, je na čase to změnit! Říkali jsme, zkoušejte nové věci, pamatujete? Mezi ty novinky patří i adrenalinové sporty jako windsurfing, paragliding, vodní lyžování či potápění. Vždyť to může být i zábava! Pokud sport ale opravdu není vaše silná stránka, zkoušejte různé tradiční i netradiční pokrmy, jako jsou červi, korýši, žáby, krokodýli atd. No, jak jinak byste chtěli získat nezapomenutelné zážitky, které byste mohli líčit jedna báseň? Lepší je přece jednou vidět, poznat, cítit a zkusit, než stokrát slyšet! 

Zdroj: shutterstock.com

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 16. 7. 2017 08:00 Nahlásit obsah