Nejlepší práce, které vám umožní cestovat!

Sezónní práce na léto a zimu!

Pokud jste studenti a na prázdniny u babičky a dědy už jste velcí, i když to má také své kouzlo, máme pro vás tip, kterého byste v mládí měli určitě využít! Rozhodně totiž bude na co vzpomínat. Poznáte nové přátele, kulturu, a i když to občas bude makačka, za ten zážitek to určitě stojí! Můžete jet pracovat na farmu, kde budete sbírat ovoce a zeleninu. Takové farmy najdete různě po Velké Británii, ale také v Itálii nebo Španělsku. Můžete si udělat kurz barmana, baristy nebo plavčíka a na léto odjet pracovat do přímořských letovisek, hotelových komplexů, kempů nebo třeba na letní tábor. 

Zdroj: shutterstock.com

Pokud máte raději zimní období, můžete dělat instruktora lyžování nebo pomáhat v restauracích a barech v horských střediscích. 

Internet a zejména Facebook se takových nabídek jen hemží, tak nepropásněte svoji šanci, protože mladí jste jen jednou!

Přestěhujte se!

Pokud je to pro vás stále málo a čekáte víc, nezbyde vám nic jiného, než se přestěhovat. Práci si můžete najít ve svém oboru, protože pracovních poptávek a nabídek je neustále plno, můžete si ji taky hledat přes internet a po přestěhování být tzv. pod ochrannými křídly a místo mít jasné. Počítejte ale i s tím, že začátky budou těžké a budete se s tím muset poprat!

Zdroj: shutterstock.com

Nebojte se a udělejte ten správný krok blíže ke svému štěstí!

strana 2 / 2
Autor:
Publikováno: 19. 7. 2017 13:21 Nahlásit obsah