Nejlepší práce, které vám umožní cestovat!

Nejlepší práce, které vám umožní cestovat! Zdroj: shutterstock.com

Milujete cestování a rádi byste objeli svět křížem krážem? Většině vášnivých cestovatelů na to ale chybí peníze. Napadlo vás jít pracovat do zahraničí, kde byste mohli poznat zemi, o které jste dlouho snili, z jiného úhlu pohledu? Není to těžké, stačí si jen najít místo a hned se vám otevřou nové obzory, díky kterým se zase trochu obohatíte.

Pokud byste se rádi vydali za prací do zahraničí, jistě máte několik otázek, které si těžce pokládáte a svou cestu raději odkládáte na dobu neurčitou. K tomu ale není důvod, protože dnešní nabídky jsou tak rozmanité, že máte z čeho vybírat. Pak už jen stačí sebrat odvahu a vydat se tam, kam vás srdce táhne už takovou dobu! A ještě si při tom vyděláte!

Au-pair, učitel či učitelka angličtiny, průvodkyně nebo animátorka?

Možností máte opravdu spousty a se všemi těmito nabídkami vám pomůže i kterákoliv pracovní agentura. Stanete se tak "polovičním občanem" v dané zemi na určitou dobu a svůj pobyt si můžete případně prodloužit, pokud se vám tam zalíbí. 

Jako průvodkyně nebo animátorka můžete cestovat po památkách a poznat opravdu krásná místa jisté země. Můžete tak pracovat pro cestovní kancelář a jezdit na víkendové zájezdy, ale i na týdenní a vícedenní pobyty, které si zároveň užijete i jako dovolenou. 

Jako au-pair poznáte nové přátele, novou rodinu, nové způsoby chování a výchovy, na které jste možná doposud nebyli zvyklí. Možná vás to ze začátku zaskočí, ale je to opravdu dobrá zkušenost do budoucna. 

Zdroj: shutterstock.com

Díky různým ověřeným webovým stránkám si najdete rodinu, která vám padne do oka a můžete s nimi nejprve komunikovat přes Skype či požádat o osobní setkání ještě před tím, než se rozhodnete, že do toho půjdete. Váš zájem rodinka určitě ocení a vy si tak budete moci udělat alespoň malý obrázek o tom, jak to u nich doma asi chodí. 

Pracujte na cestách!

Pokud máte povolání, které vám umožňuje práci z domu, můžete toho tak trochu využít. Práce z domova je sice pohodlná, ale po chvíli se určitě stane nudnou a vám nezbyde nic jiného než hledat nové způsoby, jak si vaši práci zpříjemnit. Cestovat ve vlaku, autobuse a po příjezdu z útulné kavárny či restaurace má přece taky své kouzlo. Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou, a přitom z toho budete mít dvojnásobné potěšení!

Zdroj: shutterstock.com

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 19. 7. 2017 13:21 Nahlásit obsah