Jaké týpky můžeme potkat na pláži

Jaké týpky můžeme potkat na pláži

Jedno z nejlepších míst, kde si můžete léto opravdu užít, jsou bezpochyby pláže. Exotické destinace, písčitá pláž, šumící moře a pražící slunko. Kdo by odolal? Z toho důvodu můžeme na plážích potkat nejrůznorodější typy lidí. Pokud je pláž i vaším prázdninovým cílem, těmto týpkům se rozhodně nevyhnete.

Grilované kuře

Je to přesně ten typ lidí, kteří přijeli k moři s jedním jediným cílem: opálit se. Na pláži bývají první a odchází poslední. Můžeme je vidět, jak bez hnutí leží, po přesně stanoveném intervalu se otočí a grilují se dál. Na konci pobytu je většinou nerozeznáte od starousedlíků a jsou trochu cítit spáleninou.

Rodinný typ

Poznáte ho tak, že v jedné ruce nese plážová lehátka a na druhé ruce mu visí tři děti. Jeho představa o odpočinkové dovolené se vytrácí v okamžiku, kdy nafukuje dětem rukávky a pak staví z písku hrad. Mezitím stihne opalující se manželce namazat záda.

Mistr Bombastik

Tohoto týpka rozhodně nepřehlédnete. Minimálně nepřehlédnete jeho chloubu, na kterou se snaží upozornit svými mini plavečkami. Připomíná trochu Martina Maxu a můžeme ho vidět, jak nedočkavě korzuje po pláži a čeká, která skočí na jeho udičku.

strana 1 / 2
Publikováno: 5. 5. 2017 13:21 Nahlásit obsah