Aktivní dovolená přímo pro vás. Vyberte si tu svou!

Aktivní dovolená přímo pro vás. Vyberte si tu svou! Zdroj: Shutterstock.com

Pod slovem dovolená si každý z nás představí něco jiného. Někteří se už vidí, jak odpočívají dlouhé hodiny poleháváním na pláži s drinkem v ruce a jiní by si raději užili pořádnou aktivní dovolenou, při které si spíše odpočine jejich mysl nežli tělo.

Pokud i vy patříte mezi tyto sportovní nadšence, určitě si mezi těmito sedmi tipy na aktivní dovolenou najdete i vy tu svou!

Uvolněte svou mysl, tělo i duši ve Svaté Lucii

Svatá Lucie je ostrovní ministát v Karibském moři a právě zde na vás čekají fitness cvičení, jóga, vodní lyžování a dokonce i potápění. Navíc zde každý návštěvník může vyzkoušet i masáž obličeje, tělové zábaly a bahenní lázně.

Dobrodružství u Gardského jezera

U krásného italského Garského jezera najdete resort, který disponuje fitness programy na míru s důrazem na venkovní aktivity, jako je jízda na kole, jóga a také procházky v přírodě. Po ruce vám neustále budou osobní trenéři a oddávat se zde můžete i sportovní masážím a nejrůznějším lázeňským terapiím.

Zeštíhlete svůj pas ve Španělsku

Fitness by především mělo být zábava, a právě proto se bývalá fitness expertka Joanna Hallová rozhodla vytvořit WalkActive dovolenou na španělském pobřeží Costa del Sol. Zde je pro vás připravený fitness program, během kterého se v průběhu čtyř dnů naučíte správně držet tělo, posílíte střed těla a také ochablé svaly, zformujete bříško a každý den se budete procházet po krásném pobřeží.

Zdroj: womanandhome.com

Vyjeďte si na kole v Holandsku

Amsterdam je známý svou láskou k jízdě na kole, a co je tedy lepší místo pro začátek vaší cykloturistiky nežli právě on? Připojte se k šestidennímu programu od společnosti BSpoke, který začíná a končí v hlavním městě a navíc si během něj projedete některé z nejkrásnějších památek této země. Po prozkoumání muzeí a galerií, které v Amsterdamu najdete, vyrazíte do měst, jako je Haarlem a to přímo přes rovinatou krajinu bez kopců s cyklistickými stezkami bez davů a aut a navíc ještě s výhledy, které prostě stojí za to.

Vylezte na nejvyšší horu v Anglii

Jezerní oblast v Anglii je úžasná krajina plná nekonečných hor a skleněných jezer překřížených cyklistickými a turistickými stezkami. Najdete zde také krásné malebné hotely, které nabízí lázeňské služby a wellness pobyty.

Zaplavte mezi Karibskými ostrovy

Karibik je rostoucí plavecká destinace, ve které najdete plaveckého specialistu SwimTrek, který pro vás připraví perfektní aktivní dovolenou plnou slunce. Během sedmi dní zde prozkoumáte bílé písčité pláže a zátoky. Budete mít možnost si zaplavat na neuvěřitelných místech a pozorovat jedinečný mořský život. Ubytováni budete v krásném letovisku na pláži a za sebou budete mít neustále tým, který vás při vašich cestách bude navigovat a doprovázet.

Zahrajte si tenis ve Španělsku

Vydejte se po stopách tenisových velikánů, jako je Serena Williams nebo Boris Becker a zahrajte si tenis v tenisovém klubu Puente Romano ve slunečné Marbelle. Najdete zde deset špičkově vybavených tenisových kurtů a talentovaný tým profesionálních trenérů, kteří se vám budou naplno věnovat. Nikdy není pozdě začít!

Autor:
Publikováno: 14. 8. 2017 14:49 Nahlásit obsah