Kategorie Tipy

Článek
Kam vyrazit na podzim? Osm tipů na výlet v Česku
Kam vyrazit na podzim? Osm tipů na výlet v Česku Letošní léto bylo obzvlášť horké a spousta lidí svou dovolenou trávila především u vody. Nyní, když horka polevily, je ideální čas na výlety, které si užijete. Sestavili jsme pro vás několik tipů na krásná místa v Česku, která rozhodně stojí za to navštívit.
Článek
Video: TOP 8 měst, která musíte navštívit
Video: TOP 8 měst, která musíte navštívit Považujete se za skutečného cestovatele? Pokud ano, náš výběr vám bude moc dobře známý. Těchto 8 měst by měl navštívit každý, kdo se považuje za cestovatele.
Článek
Ostrov umělců i přírodních divů. Tohle je Ibiza, kterou neznáš
Ostrov umělců i přírodních divů. Tohle je Ibiza, kterou neznáš Ačkoli je Ibiza známá jako největší party ostrov v Evropě, má co nabídnout i těm, kteří nevyhledávají rušné večírky a přecpané kluby. Jestli chceš ze své dovolené mít něco víc než jen kocovinu, vyhni se městům San José a San Antonio obloukem a namiř si to rovnou na jih ostrova.
Článek
Po 7 letech cestování sepsal 30 nejlepších cestovatelských tipů, které musíte před svou cestou znát
Po 7 letech cestování sepsal 30 nejlepších cestovatelských tipů, které musíte před svou cestou znát Před 7 lety prodal Matthew Karsten všechen svůj majetek a odjel ze Spojených států procestovat svět. Svoje zkušenosti sepsal do 30 bodů, které vás můžou inspirovat.
Článek
Už víte, kde strávíte Silvestr?
Už víte, kde strávíte Silvestr? I když se zdá být času k třicátému prvnímu prosinci víc než dost, hotely přijímají každým dnem čím dál víc objednávek od lidí toužících strávit tuhle jedinečnou a poslední noc v roce na místě jiném než obvykle.