Kategorie Tip na výlet

Článek
Historie i tradice: Lübeck, krásné město s vůní marcipánu
Historie i tradice: Lübeck, krásné město s vůní marcipánu Přístavní město Lübeck nejsou pouze dobré kavárny a restaurace. V druhé části našeho průvodce se podíváme na další důvody, proč toto hanzovní město navštívit. Vydáte-li se do Německa, je Lübeck skvělou volbou na víkendový výlet stejně jako na delší dovolenou. Jak vám ukáže tento článek, nudit se zde určitě nebudete.
Článek
Drážďany: Klenot východního Německa
Drážďany: Klenot východního Německa Drážďany se nachází na východě Německa a díky své idylické poloze, úchvatné barokní architektuře a muzeím světové úrovně si zasloužily přezdívku "Florencie u Labe". Ačkoli 80% historického centra bylo zničeno ve druhé světové válce, významné památky byly přestavěny do původní podoby.
Článek
Co neobvyklého dělat v Benátkách a co vám neřekne žádný průvodce
Co neobvyklého dělat v Benátkách a co vám neřekne žádný průvodce Jedinečná struktura, umělecké a historické dědictví a dávná sláva. To je jen pár příkladů, proč jsou lidé nadšeni tímto úžasným "plovoucím" městem. Poznejte Benátky jako klasický turista a pak si ušetřete jeden den, nebo alespoň několik hodin a objevte zcela jiné město plné nevšedních věcí a míst.
Článek
Nejdivnější věci, které můžete vidět v Londýně
Nejdivnější věci, které můžete vidět v Londýně Londýňané jsou excentričtí! Dokládá to náš výběr nejpodivnějších věcí, které můžete v Londýně vidět.
Článek
24 hodin ve Vídni: Žádný spěch není třeba
24 hodin ve Vídni: Žádný spěch není třeba Pokud jste viděli romantický příběh Před úsvitem o dvou lidech, kteří se náhodně setkají ve vlaku do Vídně - možná jste také byli v pokušení vyrazit na výlet do hlavního města Rakouska, abyste poznali jeho krásu na vlastní kůži. Přiměřená velikost města a dokonalý systém dopravy umožňují během 24 hodin stihnout opravdu mnoho.
Článek
24 hodin v Berlíně: Namixujte si výlet za historií a kosmopolitním životem
24 hodin v Berlíně: Namixujte si výlet za historií a kosmopolitním životem Gratulujeme, pokud jste se rozhodli navštívit jedno z nejvíce vzrušujících, uměleckých a překrásných měst Evropy. V Berlíně je tolik, co dělat každou minutu, každý den v týdnu, že snaha zahrnout vše do jednodenního itineráře se může zdát nemožná. My však máme speciální seznam oblíbených míst pro ty, kteří nyní přicházejí do města poprvé.
Článek
24 hodin v Krakově: Kouzelné město plné historie a skvělého jídla
24 hodin v Krakově: Kouzelné město plné historie a skvělého jídla Krakov je krásnou kombinací starého i moderního města, centrem historie a kultury. Pokud máte jen jediný den, využijte našich tipů plných dobrodružství a místního know-how, které vám umožní maximálně svých 24 hodin ve městě využít.
Článek
24 hodin v Amsterdamu: Přes den romantika, večer skvělá párty
24 hodin v Amsterdamu: Přes den romantika, večer skvělá párty Fantastická muzea a kanály, atmosférické uličky, vynikající trhy a proslulá čtvrť Red Light. To všechno naleznete v jednom z nejkouzelnějších evropských měst.
Článek
Tip na výlet nejen s dětmi: Hon na trpaslíky ve Wrocławi
Tip na výlet nejen s dětmi: Hon na trpaslíky ve Wrocławi Hledáte-li víkendové rozptýlení, ve kterém spojit zábavu s historií, Wrocław je jasnou volbou. Překrásné město plné architektonických skvostů totiž skrývá nad 350 kouzelných trpaslíků, které můžete nalézat po celém jeho centru.
(5) Načíst více