Kategorie Romantika

Článek
Tipy na výlety, které prospívají lásce
Tipy na výlety, které prospívají lásce Chcete udělat radost své romantické duši a ještě zažít něco originálního? Vydejte se s partnerem do míst rozesetých po celé naší krásné zemi, která jsou pro zamilované jako stvořená.
Článek
Portugalsko: Romantická Sintra
Portugalsko: Romantická Sintra Severozápadně od Lisabonu se rozkládá pohádková Sintra, která se v minulosti díky svým příjemným klimatickým podmínkám stala letním sídlem královské rodiny. Stavbám rozesetým v romantické krajině žulových kopců vévodí Palácio da Pena, jehož výrazná fasáda září do dáli.
Článek
Restaurace s nejkrásnějším výhledem
Restaurace s nejkrásnějším výhledem Šumící moře, nekonečné vrcholky hor, anebo světla velkoměsta. A hlavně to nejpodstatnější – fascinující výhled. Pokud jste v jádru romantické duše, určitě byste si dokázali představit, že vás na těchto místech vaše drahá polovička požádá o ruku. Máme být konkrétnější? Seznamte se s restauracemi s nejkrásnějším výhledem na světě!
Článek
5 nejromantičtějších míst pro letní dovolenou
5 nejromantičtějších míst pro letní dovolenou Pokud jste romantické povahy a rády byste zažily něco ze sladkých filmových scenerií, inspirací vám může být některé z 5 míst, které jsme pro vás vybrali. Rozbijte prasátko, sbalte kufry a splňte si svůj sen. Pokud se vám nic rozbíjet nechce, pojďte s námi alespoň snít. O romantice.