Kategorie Nejnovější obsah

Článek
Kulinářství po francouzku, aneb jak chutnají žabí stehýnka
Kulinářství po francouzku, aneb jak chutnají žabí stehýnka Říká se, že každý by se měl alespoň jednou za život podívat do Paříže. Ten kdo ji navštíví, bude natolik okouzlen, že si ji ponese s sebou v mysli i v srdci nadále. Na Paříž se prostě nezapomíná. Jak řekl už před více než 150 lety Frederyk Chopin, „Paříž je všechno, co chceš“. A to platí do posledního písmenka i dnes.
Článek
VIDEO: 8 důvodů, proč se vyhnout ruským silnicím
VIDEO: 8 důvodů, proč se vyhnout ruským silnicím Mysleli jste si, že české silnice jsou divoké? Potom jste nejspíš ještě nebyli v Rusku. Mnohdy nepředstavitelné situace z tamních silnic vám přinášíme v našem videu.
Článek
10 zajímavých mezistátních hranic
10 zajímavých mezistátních hranic Mezistátní hranice už dávno neznamenají nic špatného nebo strašidelného. Proto se spousta států rozhodla jejich hranice vylepšit, a tím i přilákat veřejnost. Prohlédněte si galerii těch nejzajímavějších způsobů vytvoření mezistátních hranic.
Článek
Nový trend: K hotelové snídani v pyžamu
Nový trend: K hotelové snídani v pyžamu Je v pořádku nosit k hotelové snídani pyžamo a nepřevlékat se z nočního oděvu? Novodobý trend rozděluje hotelové hosty na celém světě na dva tábory.
Článek
Tato místa turismus téměř zničil - která to jsou?
Tato místa turismus téměř zničil - která to jsou? Díky dnešním prostředkům máme možnost cestovat takřka kamkoliv. Turismus je nejrychleji se rozvíjejícím byznysem na světě. Samozřejmě to nese spoustu výhod a bonusů. Bohužel všeho moc škodí a spousta světových památek je zničena právě kvůli bezohlednému chování turistů nebo díky jejich velkému množství ztrácí své kouzlo.
Článek
Mrtvá města Pripjať a Černobyl
Mrtvá města Pripjať a Černobyl Už je to více jak 30 let od jaderné havárie v ukrajinském Černobylu. Vedlejší Pripjať, kde bydlela většina zaměstnanců elektrárny, se proměnila v město duchů. Podívejte se na záběry, které nahánějí husí kůži.
Článek
Neuvěříte, jak vypadala Dubaj ještě před pár lety
Neuvěříte, jak vypadala Dubaj ještě před pár lety Dubaj, kterou najdeme ve Spojených arabských emirátech, patří mezi nejbohatší města světa. A je to znát – nejvyšší budovy světa, umělé ostrovy, přepychové hotely a automaty na zlaté cihly. To vše tvoří luxusní obrázek města, které byste ovšem ještě před pár lety nepoznali. Podívejte se, jakou neuvěřitelnou proměnou si Dubaj prošla.
(422) Načíst více