Kategorie Nejnovější obsah

Článek
Aplikace, které vám usnadní cestování
Aplikace, které vám usnadní cestování V dnešní době může být mobilní telefon skvělým pomocníkem při cestování. Pomocí několika chytrých aplikací si můžete naplánovat celou cestu, od vyhledávání nejlevnějších letenek, přes rezervaci ubytování až po hledání nejlepšího baru v místě vašeho pobytu. Které jsou ty nejlepší?
Článek
Exkluzivní návštěva: Zaplavené podzemí Orlické přehrady
Exkluzivní návštěva: Zaplavené podzemí Orlické přehrady Podívejte se na místa, kam lidská noha vkročila poprvé po padesáti letech. Vstoupíme s kamerou přímo dovnitř Kaplanovy turbíny. Vystoupíme vodním tunelem až k uzávěru, držícím miliony kubíků vody.
Článek
Video: 7 zajímavých faktů o vesmíru
Video: 7 zajímavých faktů o vesmíru Občas si ani neuvědomujeme, že naše planeta je jen malinkatou součástí obrovského prostoru, kterému říkáme vesmír. Pojďte si s námi tuto skutečnost připomenout a načerpejte nové informace o tom, co nás obklopuje. Spousta z nich vás jistě překvapí.
Článek
8 nejstarších evropských megalitů
8 nejstarších evropských megalitů Evropské dědictví a kultura se datují zpátky tisíce let. A některé z nejstarších pozůstatků nejranějších kultur můžeme najít dodnes. Od pravěkých jeskynních maleb až po tajemné kamenné formace. Prozkoumejte minulost kontinentu na jeho nejstarších místech. Prohlédněte si galerii a na příští dovolené navštivte tato skvostná místa osobně.
Článek
Kde v Evropě chytnout vlnu? Nejlepší pláže na surfování
Kde v Evropě chytnout vlnu? Nejlepší pláže na surfování Ať už se surfováním začínáte, nebo jste již zkušený surfař, za dobrými vlnami nemusíte daleko. Evropa nabízí mnoho skvělých pláží na atlantickém pobřeží, které jsou na surfování jako dělané. Otázkou je, které jsou ty nejlepší?
Článek
O pejskovi a kočičce: Jak spolu cestovali a skvělé fotky pořídili
O pejskovi a kočičce: Jak spolu cestovali a skvělé fotky pořídili Nevíme, kde čerpal Josef Čapek inspiraci ke svým příběhům o pejskovi a kočičce. Obrázky v naší galerii ale potvrzují, že takové přátelství je nejen možné, ale i velmi roztomilé a každého popadne za srdce.
Článek
TOP 10 nejextrémnějších horských drah v USA
TOP 10 nejextrémnějších horských drah v USA Prudký sjezd dolů, při kterém se vám zastaví srdce. Jízda na jedné z největších a nejrychlejších horských drah může být šíleným i děsivým zážitkem. Přesto nedokážeme odolat. Podívejte se s námi na nejdivočejší horské dráhy v USA.
Článek
12 výjimečných fotografií z mezinárodní soutěže
12 výjimečných fotografií z mezinárodní soutěže Soutěž fotografií na serveru Intrepid Travel se koná každý rok. Pojďte se s námi podívat na vítězné fotografie z roku 2015 a připomenout si svět, jak vypadal před třemi roky.
Článek
20 fotek z cest, které poměří vaše očekávání s realitou
20 fotek z cest, které poměří vaše očekávání s realitou Zvykli jsme si na Instagramu vídat inspirující obrázky z cest, ale ve skutečnosti nestačí ani sebedokonalejší filtry, aby zakryly neuspokojivou realitu cestování.
(477) Načíst více