Kategorie Luxus

Článek
Video: TOP 7 nejluxusnějších hotelů světa
Video: TOP 7 nejluxusnějších hotelů světa Rádi si užíváte luxusu? Lákají vás přepych a krásná místa? V tom případě si vychutnejte naše video. Načerpejte u něj inspiraci a pokud chcete zažít něco jedinečného, vydejte se na některá z těchto míst.
Článek
Jaký je život boháčů v Dubaji? Zlato, luxusní auta a místo kočky tygr
Jaký je život boháčů v Dubaji? Zlato, luxusní auta a místo kočky tygr Dubaj, ležící ve Spojených arabských emirátech, patří mezi nejbohatší města světa a je to znát. Po ulicích se prohánějí ty nejluxusnější auta a v obchodech si můžete bez problémů koupit kostky zlata.
Článek
Nekonečný bazén, luxusní ozdoba exotické dovolené
Nekonečný bazén, luxusní ozdoba exotické dovolené Nekonečný bazén je nejen symbolem luxusu, ale také výsledkem snahy architektů nechat stavbu splynout s přírodou. Věděli jste, že předlohou pro nekonečné bazény byl vodopád Tat Kuang Si? A že jediný nekonečný bazén, který budete mít sami pro sebe, se nachází na ostrově Svaté Lucie?
Článek
Láká vás život pod vodou? Unikátní podmořský dům vám toto přání splní
Láká vás život pod vodou? Unikátní podmořský dům vám toto přání splní Se stoupající hladinou moří začínají někteří lidé uvažovat o tom, zda by bylo možné žít i pod vodou. Společnost Submarine Structures si řekla, že když pod vodou, tak stylově. Navrhla luxusní dům, který si můžete pořídit i vy – stačí si připravit "pouhých" 10 milionů dolarů.
Článek
Kde spí děti? Dechberoucí fotografie dětských pokojíčků z celého světa
Kde spí děti? Dechberoucí fotografie dětských pokojíčků z celého světa Projekt fotografa Jamese Mollisona se nazývá Where Children Sleep. A přesně tam, tedy na místa, kde děti spí, se také podíváme. Nemáme však na mysli dětský pokojíček vašich ratolestí... Jak se spí dětem v Brazílii, na Pobřeží slonoviny nebo v Japonsku? Rozdíly jsou dechberoucí.