Kategorie Dovolená

Článek
Na podzim do Dubaje
Na podzim do Dubaje Nebaví vás podzimní deštivé počasí a raději byste si dál užívali vysokých teplot a slunce, ideálně přímo u moře? Pak se vydejte do Dubaje. Za pouhých 6 hodin letu se dostanete do nejkosmopolitnějšího města světa, kde najdete vše - vysoké mrakodrapy, horké pláže, obří nákupní centra i trochu historie.
Článek
Rodinná procházka po pláži se změnila v záchrannou akci
Rodinná procházka po pláži se změnila v záchrannou akci Dovolená u Rudého moře celé rodině změnila pohled na živočichy žijící v moři. Jednoho dne si při procházce po pláži všimli chobotnice, která uvízla na břehu. Pomohli jí dostat se zpět do moře, avšak na druhý den se na pláž opět vrátila. V úžasu sledovali, jak se jim chobotnice za svou záchranu odvděčila.
Článek
Ostrov umělců i přírodních divů. Tohle je Ibiza, kterou neznáš
Ostrov umělců i přírodních divů. Tohle je Ibiza, kterou neznáš Ačkoli je Ibiza známá jako největší party ostrov v Evropě, má co nabídnout i těm, kteří nevyhledávají rušné večírky a přecpané kluby. Jestli chceš ze své dovolené mít něco víc než jen kocovinu, vyhni se městům San José a San Antonio obloukem a namiř si to rovnou na jih ostrova.
Článek
Procestujte s námi Kubu
Procestujte s námi Kubu Uvažujete o dovolené na Kubě, ale stále váháte? Možná vám právě tento článek pomůže ve vašem rozhodování a zodpoví vám otázky, o kterých přemýšlí asi většina z nás před návštěvou této destinace.
Článek
Neuvěříte, jak vypadala Dubaj ještě před pár lety
Neuvěříte, jak vypadala Dubaj ještě před pár lety Dubaj, kterou najdeme ve Spojených arabských emirátech, patří mezi nejbohatší města světa. A je to znát – nejvyšší budovy světa, umělé ostrovy, přepychové hotely a automaty na zlaté cihly. To vše tvoří luxusní obrázek města, které byste ovšem ještě před pár lety nepoznali. Podívejte se, jakou neuvěřitelnou proměnou si Dubaj prošla.
Článek
Tipy na výlety, které prospívají lásce
Tipy na výlety, které prospívají lásce Chcete udělat radost své romantické duši a ještě zažít něco originálního? Vydejte se s partnerem do míst rozesetých po celé naší krásné zemi, která jsou pro zamilované jako stvořená.
Článek
Už víte, kde strávíte Silvestr?
Už víte, kde strávíte Silvestr? I když se zdá být času k třicátému prvnímu prosinci víc než dost, hotely přijímají každým dnem čím dál víc objednávek od lidí toužících strávit tuhle jedinečnou a poslední noc v roce na místě jiném než obvykle.
Článek
Samoa: z českých luhů a hájů do polynéských rájů
Samoa: z českých luhů a hájů do polynéských rájů Samoa… křestní jméno korpulentní snědé kuchařky v jedné nenápadné restauraci na okraji Aucklandu. Ale především název samostatného ostrovního státu v Polynésii, jehož pláže jsou neúnavně omývány Tichým oceánem od roku 1962, kdy se oficiálně datuje nezávislost od Nového Zélandu.
Článek
Dovolené, které by za svůj život měla stihnout každá žena!
Dovolené, které by za svůj život měla stihnout každá žena! Jistě jste si rodinných dovolených užila za svůj život nesčetně mnoho, a ačkoliv je to překvapující, neexistuje jen tenhle typ dovolené. Proto jsme si pro vás připravili seznam 7 dovolených, které by za svůj život měla stihnout každá žena!
(5) Načíst více