Přeneste se do magického světa Harryho Pottera

Přeneste se do magického světa Harryho Pottera Zdroj: www.shutterstock.com

J.K. Rowlingová zřejmě ani nesnila o obřím úspěchu svých knih o Harry Potterovi. I když knižní a filmová série již skončila, spousta lidí je stále posedlá světem okolo mladého kouzelníka a jeho přátel. Pokud mezi ně patříte, rozhodně musíte navštívit tato místa, abyste probudili svého vnitřního čaroděje.

Hledáte povyražení, které uspokojí vaši zálibu v prohlížení pamětihodností a zároveň zahraje na potterovskou notu? Budete nadšením bez sebe, jako kdybyste si právě koupili svou první hůlkou. Nakonec, jak si lépe vychutnat své potterovské fantazie, než návštěvou míst, které se díky filmům proslavily?

Spousta z nás považuje knižní i filmovou řadu jako základní prvek našich dětství. Jak fanoušci, tak herci a sama J.K. Rowlingová uronili spoustu slz, když se jejich cesty rozcházely. Ale nejúspěšnější dětská knižní série všech dob se ještě neztratila v propadlišti dějin. I když jsme byli zdrceni, když J.K. Rowlingová ohlásila, že řada skutečně skončila, bude tento milovaný, dobře známý svět navždy žít v našich srdcích.

Váš dlouho očekávaný dopis z Bradavic možná nikdy nepřijde, ale návštěva těchto destinací dostane fanoušky Harryho Pottera pěkně blízko ke světa čar a kouzel. Podívejte se na tato magická místa a naplánujte si své výpravné dobrodružství ještě dnes!

Galerie 10 nejzajímavějších destinací z Harryho Pottera 10 nejzajímavějších destinací z Harryho Pottera Prohlížet galerii

Publikováno: 19. 7. 2018 09:00 Nahlásit obsah