O pejskovi a kočičce: Jak spolu cestovali a úžasné fotky pořídili

O pejskovi a kočičce: Jak spolu cestovali a úžasné fotky pořídili Zdroj: www.people.com

Nevíme, kde čerpal Josef Čapek inspiraci ke svým příběhům o pejskovi a kočičce. Obrázky v naší galerii ale potvrzují, že takové přátelství je nejen možné, ale i velmi roztomilé a každého popadne za srdce.

Cestovatelé Cynthia Bennett a její přítel si vždycky představovali, že si jednoho dne pořídí zlatého retrívra, alespoň dokud jim v útulku nezkřížil cestu roztomilý pes Henry. Popravdě, bylo těžké ho přehlédnout. Jen čtrnáct týdnů starý Henry byl pětkrát větší, než štěňata stejného věku. Od tohoto setkání se on a Cynthia stali téměř nerozlučitelní. Henry vešel do kotce a schoulil se Cynthii na klíně. Zbytek je historie.

Jen tři dny po adopci se rozhodli vzít Henryho na jeho první túru, kterou zvládl jako profík. "Našel si tu nejstrmější, nejvyšší skálu v okolí, vyběhl na vrchol a díval se z něj dolů", říká Cynthia. Není divu, že od té doby Henryho žertem nazývají jako jejich "malou horskou kozu".

Po nějaké době se k Henryho velkému potěšení k týmu přidalo zachráněné koťátko Baloo. Ti dva se rychle stali nejlepšími přáteli a zanedlouho vyrazila společně celá parta na dobrodružné výlety, během kterých nasbírali opravdu epické společné obrázky. Pojďte si se s námi podívat na jejich zážitky z cest.

Galerie Jak spolu pejsek a kočička cestovali a skvělé fotky pořídili Jak spolu pejsek a kočička cestovali a skvělé fotky pořídili Prohlížet galerii

Publikováno: 12. 7. 2018 09:38 Nahlásit obsah