Všechny nechutnosti, které jste (ne)chtěli vědět o světě!

Všechny nechutnosti, které jste (ne)chtěli vědět o světě!

Věděli jste, že náš každodenní život je naplněný spoustou nechutnosti? Ač se to nezdá, číhají na nás ze všech koutů. Z předmětů, kterých se dotýkáme nebo třeba z jídla, které konzumujeme. Mrkněte na ty nejšílenější nechutnosti, které nás obklopují a v životě doprovází.

1. Máte rádi lentilky? Co takhle čokoládové bonbóny? Aby se tyhle mňamky tak neodolatelně leskly, je nutné je vyleštit „éčkem“ E904, které se vyrábí z hovínek brouka červce.

2. Asi 1 gram fekálií najdete na každých použitých spoďárech. Jojo, i na těch vašich. A ty, co milují tanga, tam mají o nějaký ten gram ještě víc.

3. Vyrazit do nemocnice je sakra nebezpečné. Je zde totiž šance 1:15, že si odnesete ještě něco horšího, než s čím jste přišli.

4. Pořádně se nadechněte. Gratulujeme, právě jste vdechli několik mrtvých kožních buněk. A nejen ty vlastní. Za celý den jich je zhruba 700 000.

5. Tak tohle je jen pro ty otrlejší. Vždy, když se jdete vyčůrat, se vám malé množství moči dostane slinnými žlázami až do pusy. Dobrou chuť.

6. Ne záchodové prkýnko, ale vaše pusa je dost nebezpečnou zónou. V našich ústech si spokojeně hospodaří početné kolonie bakterií. A teď to hlavní – těch mršek je více jak 7 miliard.

7. Teď. Teď. A teď taky. Přesně v tuhle chvíli provozuje sex více než 130 000 lidí. Užitečná informace.

8. No fujky!  7 lidí z 10 se bez jakéhokoliv problému uvelebí na záchodovém prkénku na veřejných záchodcích.

9. A aby toho nebylo málo, tak 30 % lidí se nenamáhá s tím, aby si po vykonané potřebě umyli ruce. Bléé!

10. Patříte-li mezi fanoušky jídel ve fastfoodu, pak za rok zbaštíte asi 10 pubických chlupů. Přesně tak, ty ošklivé, černé a zakroucené.

11. To, že ve spánku schroupneme nějakého toho pavouka, je už klasika. Za rok jich je asi 8 a prý chutnají jako oříšky.

12. Při výběru z bankomatu se musíte dotýkat tlačítek. Našli byste na nich více bakterií, než na klice u záchodu. Teď už je jasně, proč se perou špinavé peníze.

13. Za život naslintáte asi 95 000 litrů. To je slušné. Dost na to, abyste si založili aquapark.

14. Když už mluvíme o tom koupání. Během vašeho čvachtání ve veřejném bazénu vypijete asi decku moči. Cheers.

15. Vy nemravové! Denně si osaháte zhruba 15 penisů. Stačí se dotknout kliky nebo barového pultu.

Publikováno: 12. 5. 2017 15:08 Nahlásit obsah