VIDEO: Nejnebezpečnější místa světa

VIDEO: Nejnebezpečnější místa světa

Díky moderním dopravním prostředkům již takřka není místo, kam by se člověk nemohl podívat. Touha po objevování je ohromná, ale přesto vám přinášíme několik míst, kterým je lépe se vyhnout, případně si na nich dávat velký pozor.

Cestování má mnoho podob. Někdo chce na svých cestách především objevovat a poznávat, někdo se raději pouze přepraví z bodu A do bodu B a užívá si zde odpočinku. Existují i místa, která jsou hojně navštěvovaná, přestože zde hrozí turistům nebezpečí. Mnohdy si ho nejsou vědomi, v jiných případech jej podceňují. 

Jsou také místa známá právě pro svou vysokou rizikovost, a proto se jim všichni vyhýbají. Ale dají se najít i taková, na kterých žijí dlouhodobě lidé. Jejich život je odlišný od toho našeho, ale opět se ukazuje, že člověk je schopen překonat spoustu nástrah a jen tak se nezvdává, jak nám dokazují například obyvatelé ostrovu Mijakedžima.

Podívejte se v následujícím videu na příklady všech takovýchto míst, možná jste některá z nich navštívili a přitom ani netušili, co se za nimi skrývá. 

Už jste viděli naše video 7 neobvyklých zvířat, která můžete potkat na cestách? Můžete jej nalézt ZDE

Publikováno: 8. 6. 2018 08:00 Nahlásit obsah