Neuvěřitelné fotografie, které vypadají jako z Photoshopu, ale opak je pravdou

Neuvěřitelné fotografie, které vypadají jako z Photoshopu, ale opak je pravdou Zdroj: lolwot.com

Určitě znáte ty chvíle, kdy strávíte desítky minut nad analýzou zajímavé fotografie na internetu a dumáte, jestli je pravá, anebo jde o výsledek Photoshopu. Naše galerie vás rozhodně překvapí, všechny vybrané fotografie jsou totiž skutečné.

Svět umí být mnohdy opravdu zvlášťní místo, které nám dokáže naservírovat pozoruhodnou podívanou. Problém je, že internet je dnes plný fotografií, které nám nenabízí reálný svět, ale uměle upravené představy. Mnohdy sice působí jako skutečné, jsou ale pouze výsledkem mistrovstí práce s grafickými editory jejich tvůrců.

Můžete však narazit i na pravý opak. Tedy fotografie, u nichž byste byli ochotní hádat se do krve, že se jedná o podvrhy, které se ukáží jako skutečné. Koneckonců s trochou štěstí můžete být jejich autorem i vy. Stačí být jen na správném místě ve správný čas, což se ovšem nepovede vždycky všem. Naštěstí v dnešní době mají oni "vyvolení" takřka vždy po ruce fotoaparát díky chytrým telefonům, mohli se tak podělit o své zážitky i s ostatními.

Pojďme se podívat na následujících 10 bizarních fotek.

Galerie 10 fotografií, které vypadají jako z photoshopu, ale opak je pravdou 10 fotografií, které vypadají jako z photoshopu, ale opak je pravdou Prohlížet galerii

Publikováno: 20. 8. 2018 09:59 Nahlásit obsah