Nejnovější japonská turistická atrakce je fan-psa-stická

Nejnovější japonská turistická atrakce je fan-psa-stická Zdroj: www.dailymail.co.uk

Tři roztomilí hlídací psi vystrkující své hlavy z děr ve zdi se mezi obyvateli Shimabary stali obrovským hitem. Dokonce i návštěvníci ze zahraničí jsou dojatí, tak jako bloger Miguel Yeh, který natočil krátké video roztomilých psů Shiba-Inu. Nápis nad nimi zní: "Prosím nekrmit, jinak dostanou průjem".

Tito tři psi v Japonsku se stali turistickou atrakcí. Jejich hlídací povinnosti zahrnují vystrkování hlav ze tří čtvercových děr, ve vnější stěně pozemku jejich majitele a pohled na ně se zdá být tak roztomilým, že se lidé ze širého okolí jen hrnou, aby si je vyfotili. Dokonce přijíždějí i zahraniční návštěvníci, tak jako 34-letý bloger Miguel Yeh z Tchai-wanu, který natočil krátké video roztomilých špiců Shiba-Inu. Na svém blogu, kde psal o své návštěvě, vysvětlil, že majitelé  je často vodí k této zdi "aby se trochu pobavili".

Psi žijí v Shimabaře na ostrově Kjúšú.  Jak se zdá, rozkošní hafani přijdou ke zdi, pokud je zavoláte a občas vykoukne i majitel, aby si popovídal, jak se právě stalo panu Yehovi.

Zájem sociálních médií o tyto psy se ukázal mimořádný. Jeden japonský uživatel Twitteru vyfotil psí trio a fotografie byla sdílena 105 000 krát. Někteří by to snad dokonce místo tweetu nazvali štěkem.

Publikováno: 21. 6. 2018 09:29 Nahlásit obsah

Chyba :(

Omlouváme se, ale někde se stala chyba. Prosím počkejte a zkuste stránku načíst znovu.