Mladík cestuje po světě. Aby jeho maminka neměla strach, posílá jí vždy vzkaz ,,Mami, jsem v pohodě!''

Mladík cestuje po světě. Aby jeho maminka neměla strach, posílá jí vždy vzkaz ,,Mami, jsem v pohodě!'' Zdroj: www.instagram.com

Rodičovská láska je ta nejkrásnější a kvete v každém věku. Ať už jste malí nebo velcí, vaše maminky vás budou obdařovat stejnou láskou po celý život. Není tedy divu, že pociťují velký stesk a obavy, když se vydáte třeba na cestu kolem světa. Přečtěte si dojemný příběh mladého muže, který se velmi originální cestou rozhodl svou maminku informovat!

Každý z vás to určitě nejednou zažil, když jste jeli na školní výlet, školu v přírodě, tábor, prodloužený víkend s kamarády či na dovolenou s partnerem nebo už se svou rodinou. Rodiče se sice snaží skrýt svou přehnanou péči a starost, ale moc se jim to nedaří. 

Své o tom ví i 27letý mladík Jonathan Kubben Quiñonez z Bruselu, který se vydal na cestu za dobrodružstvím. Nebo si šel pro nevěstu? To nevíme, ale jedno víme určitě, jeho maminka mu musí být neuvěřitelně vděčná. Takovou opětovanou lásku by si přál každý rodič. 

Zdroj: www.instagram.com

Jonathan byl velmi úspěšný student a získal dvojitý vysokoškolský titul v oboru business management a komunikace. Pracoval jako poradce v Bruselu a jeho život se z pohledu ostatních zdál být v pořádku. Jenže on začal pociťovat, jak se jeho život mění ve stereotyp a brání mu volně růst. Začal tedy přemýšlet o radikální změně svého života, a v den svých narozenin o ní pověděl i své rodině a nejbližším.

Vzdal se práce, prodal auto a koupil si jednosměrnou letenku na cestu kolem světa. Na druhý den se sbalil a odletěl na Kubu, kde celé jeho dobrodružství začalo. 

Zdroj: www.instagram.com

Po toulkách Latinskou Amerikou však brzy ztratil signál, často nenašel ani připojení k WiFi a nemohl se tak snadno spojit s rodinou. I když jeho matka vždy o jeho vášni k cestování věděla, její strarostlivost byla typickým mateřským pudem. Aby ji uklidnil, našel velice originální způsob, který ho proslavil po celém světě. S nápisem: ,,Mami, jsem v pohodě!'', tak posílá pozdrav ze svých cest a jeho maminka tak může být o to víc klidná. 

Zdroj: www.instagram.com

Pokud se chcete dozvědět více o jeho dobrodružné výpravě, najdete jej také na sociálních sítích, kde své příspěvky sdílí. 

Instagram: momimfine

Facebook: MOM, I'M FINE

Zdroj: www.instagram.com

Tak co myslíte? Originální způsob, že? 

Autor:
Publikováno: 23. 7. 2017 11:01 Nahlásit obsah