Mladík cestuje kolem světa, aby mohl vyzkoušet každou pizzu!

Mladík cestuje kolem světa, aby mohl vyzkoušet každou pizzu! Zdroj: instagram.com/phil.duncan/

Napadlo vás někdy, že byste cestovali jen proto, abyste mohli zkusit tradiční pokrmy? Pokud ano, určitě pochopíte tohoto mladého muže, který se vydal objet zeměkouli jen proto, aby vyzkoušel každou pizzu na světě. Zní to sice šíleně, ale je to opravdu tak. Každý máme jiné sny, tak proč si neplnit i ty, nad kterými se ostatní popadají za hlavu?

Pokud něco chcete, musíte tomu věřit a stát si pevně za tím. Jedině tak toho můžete dosáhnout. Se správným postojem a pozitivní energií můžeme zvládnout opravdu i to nemožné. I když vám ostatní budou stát v cestě, můžete se stejně spolehnout jen sami na sebe.

Jako třeba Phil Duncan, mladý muž, který nadevše miluje pizzu a nedokáže se jí vzdát. Je to jeho jediná láska v životě a asi to tak i zůstane. Tento muž navštívil okolo 30 zemí a zastavil se na každém rožku, kde to jen bylo možné, jen proto, aby zkusil co nejvíce druhů od každé pizzy. Založil si blog s názvem Travel Slice a na Instagramu získal přes 24 tisíc fanoušků. Vídíte? Každý má jiné touhy, sny a představy. 

Zdroj: instagram.com/phil.duncan/

Phil je rodák z Liverpoolu, a i když je velkým milovníkem cestování, nikdy dříve neopustil Evropu. Svět se mu zdál být tak velkým místem a nikdy ho nenapadlo, že by mohl navštívit nádherná a exotická místa jako třeba pláže v Mexiku a podobně. Vždycky chtěl o svých cestovatelských dobrodružstvích psát, ale nebyl schopen sestavit ani jednoduchý email, natož psát blog. Najednou ale přišel s nápadem, že do svých 30 let navštíví stejný počet zemí a vydá knihu. Doufal tak, že ho to při svých cestách bude k psaní motivovat.

Zdroj: instagram.com/phil.duncan/

Asi si musíte říkat, že se tento jedlík musí potýkat s problémy s váhou, ale není tomu tak. Jak vidíte na fotografiích, Phil se udržuje v kondici, chodí cvičit, běhat a sportu se opravdu nebrání. Ba naopak, sport miluje!

Zdroj: instagram.com/phil.duncan/

Takže pokud byste byli zvědaví a chtěli vědět, kde se dělá ta nejlepší pizza, kdo jiný by to měl vědět lépe než Phil? Zkuste mu napsat zprávu na Instagramu (phil.duncan) a třeba vám to prozradí! 

Zdroj: instagram.com/phil.duncan/

Napadlo vás taky někdy něco tak šíleného? Mrkněte na pár Philových destinací s milovanou pizzou:

Galerie Pizza odevšad Pizza odevšad Prohlížet galerii

Autor:
Publikováno: 25. 7. 2017 13:41 Nahlásit obsah