Kavárna v Soulu vás přenese do světa komiksu

Kavárna v Soulu vás přenese do světa komiksu Zdroj: boredpanda.com

Majitelé kaváren po celém světě se předbíhají v tom, aby vytvořili tu nejoriginálnější kavárnu, která se stane hitem Instagramu. Interiér kavárny je v dnešní době to, co naláká nejvíce zákazníků. A ačkoliv přijít s něčím opravdu originálním není nic snadného, kavárně Yeonnam dong v jihokorejském Soulu se to povedlo.

Jakmile překročíte práh kavárny, ocitnete se na místě, kde ve vás všudepřítomné bílo-černé tapety, nábytek i nádobí vzbudí dojem, že jste se objevili v tak trochu v jiné realitě - v komiksovém světě! Kavárna je inspirována populárním korejským pořadem W - Two Worlds, kde se hlavní hrdinové dostanou do fantasy světa digitálního komiksu. Její název Cafe Yeonnam-dong 239-20 je zároveň také adresa, na které kavárnu najdete. Kavárna je poměrně maličká a útulná, nechybí však ani zahrádka. 

Originální koncept si ihned získal své příznivce. Proto neváhejte. Pokud máte rádi ilustrace, komiksy nebo neobvyklá místa, kde pořídíte originální fotografie a ještě si u toho dáte dobrou kávu, neváhejte a zařaďte tuto kavárnu na seznam míst, která musíte navštívit!

Galerie Kavárna nebo komiks? Kavárna nebo komiks? Prohlížet galerii

Publikováno: 1. 10. 2018 13:32 Nahlásit obsah

Chyba :(

Omlouváme se, ale někde se stala chyba. Prosím počkejte a zkuste stránku načíst znovu.