Jak vznikají fotky na Instagram? Tito muži o tom vědí své

Jak vznikají fotky na Instagram? Tito muži o tom vědí své Zdroj: boredpanda.com

Že pořídit perfektní fotku na Instagram není nic jednoduchého, to víme všichni. Spousta mladých mužů ale zjistila, že nejtěžší to má fotograf, který se snaží vyhovět představám své přítelkyně.

Instagram je plný dokonalých fotek. Dívky vypadající jako modelky pózují na dechberoucích plážích a každá fotka vypadá jak z časopisu. Jak to jen dělají? Odpověď je jednoduchá - mají svého osobního fotografa. Tisíce holek z celého instagramu se spoléhá na svého partnera jako na fotografa, který udělá pro dokonalou fotku, stejně jako ony, cokoliv. Dobře totiž ví, že za spokojenost jeho drahé polovičky mu to rozhodně stojí.

Úsilí těchto mužů na fotkách samozřejmě nevidíme. Přihlížející osoby však rychle zjistili, že to zajímavé je často k vidění právě v osobě fotografa. V poslední době se proto na sociálních sítích začaly objevovat fotografie, které zachycují celou scénu focení,  a tak vidíme, co všechno jsou muži pro své přítelkyně ochotni udělat. Pro dokonalou fotku se nebojí ani lehnout si na silnici či zaujmout pozici jogínského mistra. Podívejte se sami.

Galerie Vtipné momentky z focení na Instagram Vtipné momentky z focení na Instagram Prohlížet galerii

Publikováno: 13. 9. 2018 10:06 Nahlásit obsah