Hra o trůny ve skutečnosti

Hra o trůny ve skutečnosti Zdroj: www.boredpanda.com

Seriál Hra o trůny se stal velice rychle celosvětovým hitem. Není proto překvapivé, že se spousta lidí vydala hledat místa, kde byl tento seriál natáčen. Cestovatelka a fanynka seriálu Andrea David našla přesné lokace jednotlivých scén a vy se tak můžete na tyto místa vypravit s ní.

Německá blogerka, cestovatelka a skalní fanynka televizních seriálů Andrea David se vypravila na cesty, aby objevila přesné lokace z natáčení svého oblíbeného seriálu Hra o Trůny. Andrea navštívila místa, kde slavné scény vznikali a zdokumentovala svou cestu sérií fotografií těchto míst, před která umístila fotografii ze seriálu. 

Ať už jde o schody vedoucí k jezuitskému kostelu v chorvatském Dubrovníku nebo Carnlough v Severním Irsku, Andrea kráčí v šlépějích Daenerys, Aryi, Jona Sněha a dalších nezapomenutelných postav, které jsme si zamilovali, nebo znelíbili. Její sbírka vznikla během výpravy napříč celou Evropou. Andrea již navštívila lokace ze všech sedmi sezón a v příštím roce jistě doplní i obrázky z osmé.

Nahlédněte do naší galerie a zkraťte si čekání na závěrečnou sérii připomínkou oblíbených scén z tohoto seriálu.

Galerie Lokace ze seriálu Hra o trůny Lokace ze seriálu Hra o trůny Prohlížet galerii

Publikováno: 30. 7. 2018 15:22 Nahlásit obsah