Kategorie Výlet

Článek
Kam vyrazit na podzim? Osm tipů na výlet v Česku
Kam vyrazit na podzim? Osm tipů na výlet v Česku Letošní léto bylo obzvlášť horké a spousta lidí svou dovolenou trávila především u vody. Nyní, když horka polevily, je ideální čas na výlety, které si užijete. Sestavili jsme pro vás několik tipů na krásná místa v Česku, která rozhodně stojí za to navštívit.
Článek
24 hodin v Krakově: Kouzelné město plné historie a skvělého jídla
24 hodin v Krakově: Kouzelné město plné historie a skvělého jídla Krakov je krásnou kombinací starého i moderního města, centrem historie a kultury. Pokud máte jen jediný den, využijte našich tipů plných dobrodružství a místního know-how, které vám umožní maximálně svých 24 hodin ve městě využít.
Článek
24 hodin v Oslu: Co vidět a dělat v hlavním městě Norska
24 hodin v Oslu: Co vidět a dělat v hlavním městě Norska Většina turistů mířících do Norska přletí na letiště a vyráží rovnou k fjordům. Autor Moon Norway guidebook David Nikel radí, aby lidé spomalili a strávili alespoň jeden den prohlídkou norského hlavního města, které si zaslouží nemalou pozornost.
Článek
Tip na výlet: V Bavorsku mají svět piva - svět pro dospělé, kteří nikdy nevyrostli
Tip na výlet: V Bavorsku mají svět piva - svět pro dospělé, kteří nikdy nevyrostli Chcete se opravdu dobře pobavit a zábavní parky už pro vás nejsou dost velkou výzvou? Vyražte na výlet do Bavorska. Pivovar Kuchlbauer vám nabídne nevšední zážitek a hlavně desítky druhů vyhlášených piv.
Článek
Tipy na výlety, které prospívají lásce
Tipy na výlety, které prospívají lásce Chcete udělat radost své romantické duši a ještě zažít něco originálního? Vydejte se s partnerem do míst rozesetých po celé naší krásné zemi, která jsou pro zamilované jako stvořená.
Článek
Čtenářka píše: Sušice - perla ukrytá uprostřed Šumavských lesů
Čtenářka píše: Sušice - perla ukrytá uprostřed Šumavských lesů Když se řekne Sušice, většině lidí se vybaví krabička zápalek, fanoušci nejmenovaného kulinářského pořadu si vzpomenou na tvář bláznivé paní Regnerové. Jenže Sušice nejsou jen bývalé zápalkové závody SOLO a nabroušené maminy, co by byly schopné spálit i čaj. Sušice je totiž nejen bránou Šumavy, ale je také kusem historie, který přetrval do dnes.