3 roky cestování pouze ve 3 minutách

Procestujte svět ve třech minutách! Záběry jsou pořízeny z Indie, Thajska, Kambodži, Vietnamu, Laosu, na Ukrajině, v Maďarsku, České republice, Rakousku, Řecku, Itálii, Vatikánu, Kanadě, USA, Mexiku, Peru, Argentině, Brazílii, Nepálu, Indonésii a Chorvatsku.

Jaké to je žít v přítomnosti? Žít naplno právě teď, bez jakékoli váhy minulosti nebo předvídání budoucnosti? Jednoduše a svobodně?

Uvědomte si, že jen vy můžete ovládat to, jak se cítíte. Svobodně vidět věci tak, jak jsou. Svobodně investovat svůj čas a energii tomu, na čem opravdu záleží.

Přijměte fakt, že vše, co vytváří váš svět, je tam venku, vaše myšlenky ten svět přitahují. Připusťte si, že můžete tyto myšlenky a emoce ovládat. Poslouchejte je a rozhodněte se, že se chcete cítit dobře.

Co chcete dělat ve svém životě? Nenechte se uvést v omyl, když si myslíte, že byste měli dělat cokoli jen proto, že "byste měli". Měli byste dělat pouze to, co chcete a co jste si vybrali dělat.

Svět je obrovský a plný možností. Následujte to, co vás dělá šťastnými. Vyjděte z komfortní zóny. Přestaňte hledat důvody, proč nemůžete a hledat důvody, proč můžete!

Publikováno: 20. 10. 2017 08:40 Nahlásit obsah