Kategorie Video

Článek
Rodinná procházka po pláži se změnila v záchrannou akci
Rodinná procházka po pláži se změnila v záchrannou akci Dovolená u Rudého moře celé rodině změnila pohled na živočichy žijící v moři. Jednoho dne si při procházce po pláži všimli chobotnice, která uvízla na břehu. Pomohli jí dostat se zpět do moře, avšak na druhý den se na pláž opět vrátila. V úžasu sledovali, jak se jim chobotnice za svou záchranu odvděčila.
Článek
Video: TOP 6 nejúžasnějších aquaparků světa
Video: TOP 6 nejúžasnějších aquaparků světa Adrenalin, vzrušení, ale i dokonalý odpočinek. To vše můžete najít v těchto úžasných aquaparcích. Inspirujte se naším videem a vyberte si místo na skvělý letní výlet.
Článek
Video: TOP 8 neuvěřitelných škol světa
Video: TOP 8 neuvěřitelných škol světa Vzdělávání je jednou z nejdůležitějších součástí lidského života. Každá země má jiné podmínky a možnosti, snad i proto můžeme ve světě narazit na netradiční školy, které bourají zaběhlé stereotypy. Podívejte se na video o školách, ve kterých se děti učí v jeskyních, na loďkách, nebo mají předměty jako alchymii a bylinkářství.
Článek
TOP 8 nejděsivějších míst světa
TOP 8 nejděsivějších míst světa Jste nadšenci tajemna? Máte rádi strašidelná a napínavá místa? V tom případě si vychutnejte naše video, plné těch nejhrozivějších míst na planetě.
Článek
VIDEO: Úžasné výhledy ze střechy větrné elektrárny
VIDEO: Úžasné výhledy ze střechy větrné elektrárny Vyrůstají v naší krajině, aniž kdo ví, co vlastně ukrývají. Pojďte se podívat dovnitř a na střechu větrné elektrárny.
Článek
VIDEO: Nejnebezpečnější místa světa
VIDEO: Nejnebezpečnější místa světa Díky moderním dopravním prostředkům již takřka není místo, kam by se člověk nemohl podívat. Touha po objevování je ohromná, ale přesto vám přinášíme několik míst, kterým je lépe se vyhnout, případně si na nich dávat velký pozor.
Článek
VIDEO: Památník Williama Wallace
VIDEO: Památník Williama Wallace V prvním díle Skotské série si prohlédneme město Stirling a jeho dominantu, památník Williama Wallace. Jedná se o jednu z největších památek Skotska a vlastně celých britských ostrovů. Vychutnejte si video s tématickou hudbou a skvělou atmosférou.
Článek
VIDEO: 7 neobvyklých zvířat, která potkáte na cestách
VIDEO: 7 neobvyklých zvířat, která potkáte na cestách Matka příroda je velká čarodějka, která nás snad nikdy nepřestane překvapovat. Podívejte se na naše video a přiznejte si, že jste o některých z těchto zvířat snad ani neslyšeli.
Článek
VIDEO: 8 důvodů, proč se raději vyhnout ruským silnicím
VIDEO: 8 důvodů, proč se raději vyhnout ruským silnicím Mysleli jste si, že české silnice jsou divoké? Potom jste nejspíš ještě nebyli v Rusku. Mnohdy nepředstavitelné situace z tamních silnic vám přinášíme v našem videu.
(3) Načíst více