Dominik Schnelly

Administrátor

Autorovy příspěvky (36)

Článek
Malá holčička procestovala za rok svět
Malá holčička procestovala za rok svět Ačkoliv narození dítěte většinou znamená velikou změnu v životě jeho rodičů, mladá dvojice cestovatelů se rozhodla, že u nich tomu tak nebude. Místo aby přizpůsobili svůj život narozené holčičce, jednoduše ji přibrali ke svým výpravám.
Článek
Život gejši: umění, pravidla a peníze
Život gejši: umění, pravidla a peníze Život gejši není nic jednoduchého. Váže se k němu spoustu povinností a pravidel, které je potřeba plnit každý den po celý život. Odměnou je ale volnost a obdiv mužů. Jak vypadá život žen, které se zasvětily jedné z nejstarších japonských tradic?
Článek
Jak se ve světě najíte za 500 Kč?
Jak se ve světě najíte za 500 Kč? Myslíte, že byste ve světě dokázali nakoupit pořádné jídlo za 500 Kč? Máme pro vás odpověď! Zatímco si v některých zemích můžete doslova hodovat, v jiných byste tolik jásat nemohli. Které země to jsou se dozvíte v naší galerii.
Článek
Video: Devět zajímavých faktů o Rusku
Video: Devět zajímavých faktů o Rusku Když se někdo dostane do těžko uvěřitelné situace, nebo řeší problém více než neobvyklým způsobem, je příhodné odvětit: "Tohle by bylo možný jen v Rusku!" Největší stát světa je totiž státem mnoha paradoxů a zajímavostí, pojďte se na ně podívat v našem novém videu.
Článek
Největší pavouk světa objeven v Austrálii
Největší pavouk světa objeven v Austrálii Pokud trpíte arachnofobií, raději nejezděte za protinožci. Mohli byste tam potkat toho největšího pavouka současnosti. Austrálie je známá svými endemity, ale tento pavouk vám bezpochyby vyrazí dech.
Článek
Neuvěřitelné fotografie, které vypadají jako z Photoshopu, ale opak je pravdou
Neuvěřitelné fotografie, které vypadají jako z Photoshopu, ale opak je pravdou Určitě znáte ty chvíle, kdy strávíte desítky minut nad analýzou zajímavé fotografie na internetu a dumáte, jestli je pravá, anebo jde o výsledek Photoshopu. Naše galerie vás rozhodně překvapí, všechny vybrané fotografie jsou totiž skutečné.
(30) Načíst více