travel_panda

Administrátorka

Autorovy příspěvky (56)

Článek
Nový trend: K hotelové snídani v pyžamu
Nový trend: K hotelové snídani v pyžamu Je v pořádku nosit k hotelové snídani pyžamo a nepřevlékat se z nočního oděvu? Novodobý trend rozděluje hotelové hosty na celém světě na dva tábory.
Článek
Satelitní snímky odhalují, jak vypadají z výšky některé z nejslavnějších destinací světa
Satelitní snímky odhalují, jak vypadají z výšky některé z nejslavnějších destinací světa Podívejte se na fotografie pořízené vesmírnou stanicí NASA ukazující Grand Canyon, Velkou čínskou zeď nebo třeba Las Vegas.
Článek
Jste na volné noze? Začněte cestovat!
Jste na volné noze? Začněte cestovat! Pokud není vaše práce vázaná na místo, ve kterém žijete, máte vyhráno. Můžete spojit cestování a práci a přitom prožívat nejlepší část svého života bez starostí o obživu. Máme pro vás několik tipů, jak si takové rozhodnutí usnadnit.
Článek
Tisíc metrů nad zemí: Podívejte se, jak se čistí cesta v oblacích v Grand Canyonu
Tisíc metrů nad zemí: Podívejte se, jak se čistí cesta v oblacích v Grand Canyonu Odvážné horolezce nedávno čekala velká výzva: Ve výšce 4 000 stop (tedy něco přes 1,2 kilometru) nad Grand Canyonem vyčistit cestu v oblacích, tzv. skywalk. Podívejte se na úchvatné fotografie pořízené z této neobvyklé události.
Článek
Dovolená v Itálii: Do Florencie s dětmi
Dovolená v Itálii: Do Florencie s dětmi Florence může vypadat jako jedno velké muzeum - ​​jinými slovy město, které je zcela mimo zájem dětí. Avšak Florencie je většinu času klidné město s širokým náměstím, zajímavými alejemi a barevnými trhy ideální pro rodinný výlet. Věříme, že naše tipy osloví nejen děti všech věkových kategorií, ale i jejich rodiče.
Článek
Drážďany: Klenot východního Německa
Drážďany: Klenot východního Německa Drážďany se nachází na východě Německa a díky své idylické poloze, úchvatné barokní architektuře a muzeím světové úrovně si zasloužily přezdívku "Florencie u Labe". Ačkoli 80% historického centra bylo zničeno ve druhé světové válce, významné památky byly přestavěny do původní podoby.
(50) Načíst více