VH

Administrátorka

Autorovy příspěvky (35)

Článek
Mladík cestuje kolem světa, aby mohl vyzkoušet každou pizzu!
Mladík cestuje kolem světa, aby mohl vyzkoušet každou pizzu! Napadlo vás někdy, že byste cestovali jen proto, abyste mohli zkusit tradiční pokrmy? Pokud ano, určitě pochopíte tohoto mladého muže, který se vydal objet zeměkouli jen proto, aby vyzkoušel každou pizzu na světě. Zní to sice šíleně, ale je to opravdu tak. Každý máme jiné sny, tak proč si neplnit i ty, nad kterými se ostatní popadají za hlavu?
Článek
Mladík cestuje po světě. Aby jeho maminka neměla strach, posílá jí vždy vzkaz ,,Mami, jsem v pohodě!''
Mladík cestuje po světě. Aby jeho maminka neměla strach, posílá jí vždy vzkaz ,,Mami, jsem v pohodě!'' Rodičovská láska je ta nejkrásnější a kvete v každém věku. Ať už jste malí nebo velcí, vaše maminky vás budou obdařovat stejnou láskou po celý život. Není tedy divu, že pociťují velký stesk a obavy, když se vydáte třeba na cestu kolem světa. Přečtěte si dojemný příběh mladého muže, který se velmi originální cestou rozhodl svou maminku informovat!
Článek
S rodinou na cestách aneb dá se žít i jinak!
S rodinou na cestách aneb dá se žít i jinak! Mysleli jste si, že jedinou povinností je ráno vstát, zavést děti do školy a utíkat do práce? A že to tak musí být každý den po celé dlouhé roky? Jsme si jisti, že vás tento stereotypní způsob života nebaví a že byste raději podnikli třeba cestu kolem světa. A pokud tvrdíte, že to nejde, tak jen málo chcete. Inspirujte se tady a začněte hned teď!
Článek
Nejlepší práce, které vám umožní cestovat!
Nejlepší práce, které vám umožní cestovat! Milujete cestování a rádi byste objeli svět křížem krážem? Většině vášnivých cestovatelů na to ale chybí peníze. Napadlo vás jít pracovat do zahraničí, kde byste mohli poznat zemi, o které jste dlouho snili, z jiného úhlu pohledu? Není to těžké, stačí si jen najít místo a hned se vám otevřou nové obzory, díky kterým se zase trochu obohatíte.
Článek
Objevte nejkrásnější místa České republiky!
Objevte nejkrásnější místa České republiky! V dnešní uspěchané době chce každý cestovat a navštívit co nejvíce zahraničních míst. Málokdo si ale uvědomí, že abychom mohli poznat cizí zemi, musíme prvně poznat tu vlastní. Objevte krásy Česka tak trochu z jiného úhlu pohledu a kochejte se, rozhodně máte čím. Věděli jste, jaké krásy se tu skrývají?
Článek
Jak se zabavit při čekání na mezinárodních letištích? Využijte jejich různorodé atrakce!
Jak se zabavit při čekání na mezinárodních letištích? Využijte jejich různorodé atrakce! Když cestujeme letadlem do cizí země, znamená to pro nás jisté dobrodružství. I když se cestování zdá být mnohdy nudné, není to pouhá přeprava z bodu A do bodu B. Cesta plná napětí začíná už na letišti, kde se nám nabízí spousta zábavy, dokonce za velmi dobře dostupnou cenu. Čeho tedy můžeme využít a jak si zkrátit čekání na odlet?
(29) Načíst více