Pavlína Šnoblová

Přispěvatelka

Autorovy příspěvky (5)

Článek
Řecké Athény – destinace na prodloužený víkend III.
Řecké Athény – destinace na prodloužený víkend III. Nejstarší stále osídlené město v Evropě? Místo, kde se zrodila demokracie? Město s nejstarším známým divadlem na světě? Athény mají těchto „nej“ více než tušíte. Celé město je především městem kontrastů. Zde se setkává více než 3000 let stará historie a tradice s novodobým kosmopolitním rozvojem města. Přečtěte si poslední část našeho článku.
Článek
Řecké Athény – destinace na prodloužený víkend II.
Řecké Athény – destinace na prodloužený víkend II. Nejstarší stále osídlené město v Evropě? Místo, kde se zrodila demokracie? Město s nejstarším známým divadlem na světě? Athény mají těchto „nej“ více než tušíte. Celé město je především městem kontrastů. Zde se setkává více než 3000 let stará historie a tradice s novodobým kosmopolitním rozvojem města. Přečtěte si druhou část naší výpravy.
Článek
Řecké Athény – destinace na prodloužený víkend I.
Řecké Athény – destinace na prodloužený víkend I. Nejstarší stále osídlené město v Evropě? Místo, kde se zrodila demokracie? Město s nejstarším známým divadlem na světě? Athény mají těchto „nej“ více než tušíte. Celé město je především městem kontrastů. Zde se setkává více než 3000 let stará historie a tradice s novodobým kosmopolitním rozvojem města.
Článek
Dovolená v Řecku: to nemusí být jen pláž a moře
Dovolená v Řecku: to nemusí být jen pláž a moře Když se Řekne Řecko, lidem se vybaví hlavně azurově modré moře a pláže s bílým pískem. Jenže většinu území Řecka tvoří hory. Na milovníky vysokohorských túr zde pak čekají dosud neprošlapané stezky v horách s úžasnými panoramaty.
Článek
Jak zažít to pravé Řecko? Mimo sezónu!
Jak zažít to pravé Řecko? Mimo sezónu! Pláže, azurové nebe, modrá průzračná voda, bílé domečky s modrou střechou nebo olivy a olivový olej – to se nám vybaví asi jako první, když přijde řeč na dovolenou v Řecku. Tato země však nabízí mnohem více a nejlepší způsob jak poznat to pravé Řecko, je vydat se tam mimo hlavní turistickou sezónu a nebydlet v all inclusive hotelu.