TS

Administrátorka

Autorovy příspěvky (5)

Článek
Zažité předsudky v oblékání žen a jak je to vlastně doopravdy
Zažité předsudky v oblékání žen a jak je to vlastně doopravdy Snad každý národ je podvědomě spojen s nějakým stereotypem, kterého se ostatní jen těžko zbavují. Platí to i o oblečení - Francouzky by měly být elegantní, Arabky zahalené do burek a Japonky bez copánků a kraťoučké sukně ani nevychází z domu. Jenže realita je někde jinde a na tu se dnes podíváme.
Článek
Toužíte bydlet na pláži? Tady si pronajmete byt nejlevněji
Toužíte bydlet na pláži? Tady si pronajmete byt nejlevněji Ten pocit, když se ráno vzbudíte, otevřete okno a před očima se vám naskytne pohled na azurově modré moře. To zná většina z nás - alespoň z filmů. Možná i vy jste ale občas zatoužili všeho nechat a odstěhovat se do přímořského letoviska, kde budete moci žít, pracovat a hlavně načerpat novou životní energii.
Článek
Letní dovolená, kde vás čeká pořádná pařba. Ty nejlepší beach party světa!
Letní dovolená, kde vás čeká pořádná pařba. Ty nejlepší beach party světa! Už vás nebaví letní dovolená, kde se jen "plácnete" na pláž a jednou za hodinu se otočíte, abyste byli rovnoměrně opálení? Tak sbalte pár párty chtivých kamarádů a vyrazte na místa, kde si můžete užít ty nejlepší beach party na světě. Bohatý noční život a pořádná pařba vás v následujících deseti destinacích čekají na každém rohu.
Článek
Konspirační teorie a světové záhady: Lochnesská příšera
Konspirační teorie a světové záhady: Lochnesská příšera Když se řekne Skotsko, určitě se vám vybaví whiskey, rčení, že Skoti jsou lakomí nebo poněkud směšné, ale tradiční kilty. Vášnivým milovníkům světových záhad a konspiračních teorií by ale měla na mysl stoprocentně přijít Lochnesská příšera obývající jezero Loch Ness.