Pája R.

Uživatelka

Autorovy příspěvky (5)

Článek
Hobití vesnička skutečně existuje a my víme, kde
Hobití vesnička skutečně existuje a my víme, kde Pokud jste skalními fanoušky J.R.R. Tolkiena a jeho veleděl Hobit a Pán prstenů, rozhodně vás zaujme opravdová hobití vesnička. Nenachází se jinde než právě na Novém Zélandu ve vesnici jménem Matamata.
Článek
Procházka korunami stromů
Procházka korunami stromů Procházka korunami stromů umožňuje návštěvníkům botanické zahrady Kirstenbosch v Kapském městě vidět les a stromy z ptačí perspektivy. Chodník dosahuje maximální výšky 12 metrů nad zemí a pouze dvakrát se dotýká země. Najdete zde i několik míst, ze kterých si můžete vychutnat nádherný výhled do krajiny.
Článek
Nádherná příroda naší Země: Tato místa vypadají jako z jiné planety
Nádherná příroda naší Země: Tato místa vypadají jako z jiné planety Na těchto fotografiích uvidíte naši planetu tak, jak jste jí možná ještě nikdy neviděli. Proč trávit roky trénováním, aby se z vás stal astronaut, když můžete objevovat nové světy na naší Zemi?
Článek
Okrasné kvetoucí stromy v ulicích světa
Okrasné kvetoucí stromy v ulicích světa Okrasné kvetoucí stromy v ulicích jsou v dnešní době stavebního boomu, kdy příroda často musí ustupovat člověku a jeho betonovým stavbám, spíše výjimečným prvkem. Vegetace často zjemňuje dopad lidské činnosti na přírodu a rozkvetlé stromy jsou úžasné na pohled. My vám ukážeme ty nejkrásnější ulice z celého světa, které vypadají jako z pohádky.
Článek
Podmořský hotel pro milovníky netradičních zážitků
Podmořský hotel pro milovníky netradičních zážitků Relax, sluníčko, šumění moře, nikde nikdo, jen vy a váš partner. Nebyla by to krásná dovolená? A co je na tom nejlepší? Pokud máte rádi podmořský svět, ale z potápění máte strach, můžete pozorovat ryby přímo z bezpečí…