MAH

Uživatelka

Autorovy příspěvky (8)

Článek
Nekonečný bazén, luxusní ozdoba exotické dovolené
Nekonečný bazén, luxusní ozdoba exotické dovolené Nekonečný bazén je nejen symbolem luxusu, ale také výsledkem snahy architektů nechat stavbu splynout s přírodou. Věděli jste, že předlohou pro nekonečné bazény byl vodopád Tat Kuang Si? A že jediný nekonečný bazén, který budete mít sami pro sebe, se nachází na ostrově Svaté Lucie?
Článek
Chcete pracovat v zahraničí? Rady a tipy, jak se stát au pair
Chcete pracovat v zahraničí? Rady a tipy, jak se stát au pair Být na nějaký čas au pair je zkušenost, na kterou nikdy nezapomenete. Máte šanci zdokonalit se v novém jazyce, poznat cizí zemi a také se naučit spolehnout na svou druhou rodinu. Nemluvě pak o nových zážitcích a dalších kamarádech!
Článek
Tři nejnavštěvovanější města Evropy podle serveru TopTipsNews. Patří sem i Praha!
Tři nejnavštěvovanější města Evropy podle serveru TopTipsNews. Patří sem i Praha! Pravidelně každý rok sledujeme žebříčky nejnavštěvovanějších měst z celého světa. Jak to ale vypadá v rámci Evropy a jak si na tom stojí naše matička stověžatá? Server TopTipsNews se pochlubil seznamem tří nejkrásnějších měst Evropy. A že se jedná o zajímavá místa!
Článek
Zajímavá místa, která vypadají jako z pohádek
Zajímavá místa, která vypadají jako z pohádek Pokud milujete pohádky nebo máte slabost pro zajímavá místa, tento článek je určen právě pro vás. Víte, ve které době je nejvhodnější navštívit tunel Wisteria tvořený tisíci a tisíci růžovými kvítky? Kdo stráží vchod do jeskyň Batu a který známý expres jezdí po viaduktu Glenfinnan?
Článek
Dívka Mauglí vyrostla v africké divočině
Dívka Mauglí vyrostla v africké divočině Jezdit na pětitunovém slonovi a přezdívat mu „bratře?“ Hrát si s gepardem? Objímat obrovského skokana místo plyšového medvídka?
Článek
Navštivte Pripjať, město duchů
Navštivte Pripjať, město duchů Atomové město nebo také město mladých. Tak se přezdívalo Pripjati, ukrajinskému městu nacházejícího se u hranic s Běloruskem. Věkový průměr města byl pod hranicí třiceti let, a aby také ne; žili v něm totiž hlavně zaměstnanci blízké jaderné elektrárny Černobyl.
(2) Načíst více