Kategorie Tipy na cestu

Článek
Na podzim do Dubaje
Na podzim do Dubaje Nebaví vás podzimní deštivé počasí a raději byste si dál užívali vysokých teplot a slunce, ideálně přímo u moře? Pak se vydejte do Dubaje. Za pouhých 6 hodin letu se dostanete do nejkosmopolitnějšího města světa, kde najdete vše - vysoké mrakodrapy, horké pláže, obří nákupní centra i trochu historie.
Článek
Dovolená v Itálii: Do Florencie s dětmi
Dovolená v Itálii: Do Florencie s dětmi Florence může vypadat jako jedno velké muzeum - ​​jinými slovy město, které je zcela mimo zájem dětí. Avšak Florencie je většinu času klidné město s širokým náměstím, zajímavými alejemi a barevnými trhy ideální pro rodinný výlet. Věříme, že naše tipy osloví nejen děti všech věkových kategorií, ale i jejich rodiče.
Článek
Co neobvyklého dělat v Benátkách a co vám neřekne žádný průvodce
Co neobvyklého dělat v Benátkách a co vám neřekne žádný průvodce Jedinečná struktura, umělecké a historické dědictví a dávná sláva. To je jen pár příkladů, proč jsou lidé nadšeni tímto úžasným "plovoucím" městem. Poznejte Benátky jako klasický turista a pak si ušetřete jeden den, nebo alespoň několik hodin a objevte zcela jiné město plné nevšedních věcí a míst.
Článek
24 hodin v Oslu: Co vidět a dělat v hlavním městě Norska
24 hodin v Oslu: Co vidět a dělat v hlavním městě Norska Většina turistů mířících do Norska přletí na letiště a vyráží rovnou k fjordům. Autor Moon Norway guidebook David Nikel radí, aby lidé spomalili a strávili alespoň jeden den prohlídkou norského hlavního města, které si zaslouží nemalou pozornost.
Článek
Nový Zéland: Co zařídit po příletu na working holiday
Nový Zéland: Co zařídit po příletu na working holiday Kia ora! Vítejte na Novém Zélandu. Nadešel čas trochu se rozkoukat a začít prozkoumávat okolí. Kromě toho vás ale čeká i pár méně příjemných povinností. Pozitivní zpráva je, že na Novém Zélandu většinu formalit vyřídíte snadno a rychle.
Článek
Po 7 letech cestování sepsal 30 nejlepších cestovatelských tipů, které musíte před svou cestou znát
Po 7 letech cestování sepsal 30 nejlepších cestovatelských tipů, které musíte před svou cestou znát Před 7 lety prodal Matthew Karsten všechen svůj majetek a odjel ze Spojených států procestovat svět. Svoje zkušenosti sepsal do 30 bodů, které vás můžou inspirovat.
Článek
100 triků, jak přežít cestu okolo světa. Pozpátku kolem zeměkoule putovali Katka s Petrem
100 triků, jak přežít cestu okolo světa. Pozpátku kolem zeměkoule putovali Katka s Petrem Chystáte se na expedici na Antarktidu nebo jen na víkend k babičce? Chcete se potápět se žraloky nebo přežít jízdu autem s rodinou k Balatonu? Ať už cestujete kamkoli, s kýmkoli a s jakýmkoli cílem, Kateřina Krejčová a Petr Ptáčník vám poradí, jak to přežít, a ještě si to užít.
Článek
Vietnam: Perfume pagoda
Vietnam: Perfume pagoda Vřava Hanoje je na jedné straně fascinující, na druhé straně může být dost únavná. Skvělou zprávou je, že pouhých 70 kilometrů vás dělí od naprostého opaku - nejslavnějšího budhistického poutního místa Vietnamu.
Článek
Kambodža: Ospalá pohoda Kepu
Kambodža: Ospalá pohoda Kepu Sníte o místě, kde se zastavil čas? O idylickém venkově, kde na trhu voní čerstvé ryby, můžete se donekonečna procházet džunglí plnou motýlů a koupat v teplém moři?
(11) Načíst více