Víte, kde je zrovna teď vaše dítě?

Víte, kde je zrovna teď vaše dítě? Zdroj: Shutterstock.com

Děti jsou často jako z hadích ocásků, chvilku neposedí a stačí malá nepozornost a jsou v trapu. Být rodičem proto znamená kromě celé řady radostí také permanentní starost o bezpečí dítěte. Díky asistenční službě NajduTě však můžete být o mnoho klidnější.

V České Republice už pár let funguje služba, která je určena na ochranu života a zdraví dětí do 18 let. Vytvořila ji firma GOPE Systems ve spolupráci s Policií ČR a Odborem prevence kriminality Ministerstva vnitra, aby pomáhala rodičům ve chvílích, kdy neví, kde jejich dítě je, když o něj mají strach, nebo se chtějí jen ujistit, že je vše v pořádku. Služba funguje po telefonu, je tedy velmi jednoduché kdykoli, když se rodiče obávají, zavolat na operační centrum služby NajduTě, které je vždy dostupné.

Zdroj: Shutterstock.com

Vyškolení profesionálové rodičům ochotně pomůžou a rychle lokalizují polohu mobilního telefonu jejich dítěte. Rodiče mají tak možnost okamžitě reagovat na nenadále vzniklou situaci a včas odhalit možné nebezpečí. Tato služba slouží jako prevence stresům spojených s dětskou nedochvilností nebo jejich ztracením.

Mobilní telefon je už dnes brán jako samozřejmost a běžný doplněk kohokoliv z nás. Děti jsou se svým telefonem často dokonale sžité a nosí jej všude s sebou. Díky tomu je monitoring, nebo-li sledování mobilního telefonu nejvhodnější metodou pro dohledání aktuální polohy, jinak nedostupných dětí.

Publikováno: 1. 6. 2017 14:41 Nahlásit obsah