Jak se zabavit při čekání na mezinárodních letištích? Využijte jejich různorodé atrakce!

Jak se zabavit při čekání na mezinárodních letištích? Využijte jejich různorodé atrakce! Zdroj: shutterstock.com

Když cestujeme letadlem do cizí země, znamená to pro nás jisté dobrodružství. I když se cestování zdá být mnohdy nudné, není to pouhá přeprava z bodu A do bodu B. Cesta plná napětí začíná už na letišti, kde se nám nabízí spousta zábavy, dokonce za velmi dobře dostupnou cenu. Čeho tedy můžeme využít a jak si zkrátit čekání na odlet?

Cestování není nuda, pokud víte, jak a kde se správně zabavit. Dnešní letiště už ale mají tolik možností, že budete mít o zábavu postaráno. Pokud se chystáte na delší dovolenou a budete muset absolvovat zdlouhavý přestup, jděte na to chytře a využijte atrakce, které se vám nabízí!

Mezinárodní letiště v Hong Kongu nabízí zábavu jak pro děti, tak dospělé. Díky různým zajímavým výstavám zapomenete na čas a nebo si zajděte do kina UA IMAX Theatre, které se pyšní největší obrazovku v celém Hong Kongu. Pořádnou podívanou tak můžete zhlédnout v kvalitním 2D a 3D rozlišení.

Zdroj: shutterstock.com Zdroj: shutterstock.com

Letiště Curych ve Švýcarsku je jedním z největších dopravních uzlů v Evropě a díky prohlídkám organizovaným průvodci, vám nabídne pohled tak trochu z jiného úhlu. Budete si také moci prohlédnout tajná místa a dozvědět se více než je psáno v brožurách. Vstupné stojí 10 švýcarských franků a děti mají vstup zdarma. 

Zdroj: www.instagram.com

Mezinárodní letiště Changi v Singapuru se řadí mezi jedno z nejlepších letišť světa. Najdete zde doslova živou přírodu a můžete se tak projít botanickou zahradou, kolem rybníčku s exotickými rybami a nebo se kochat nádhernými motýlími křídly v motýlí zahradě. Na střeše najdete také bazén s bublinkovou koupelí a pokud se vody bojíte nebo si nechcete zničit účes, máte na výběr ze dvou kin, která nabízejí volný vstup. 

Zdroj: shutterstock.com

Mezinárodní letiště Inčchon v Jižní Koreji, které také vyniká svou extravagancí, vám nabídne svou místní kulturu pro případ, že jste tam pouze na mezizastávce a už se s ní nebudete moci pořádně setkat. Můžete si vyzkoušet různá řemesla, poslechnout tu nejlepší místní hudbu a nebo se stát součástí korejských rituálů, které jsou taktéž velmi zajímavé. Pokud vás ale takové atrakce nebaví a raději byste se po dlouhém čekání či letu protáhli, zajděte si na kluziště, kde si můžete zabruslit s celou rodinou. 

Zdroj: shutterstock.com Zdroj: shutterstock.com

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 17. 7. 2017 13:43 Nahlásit obsah