Kategorie Tipy a Hacky

Článek
Perfektně sbalené zavazadlo. Jak na to?
Perfektně sbalené zavazadlo. Jak na to? Ať už míříte k moři za sluníčkem nebo se chystáte užít si prodloužený víkend, čeká vás před cestou nelehký úkol. Vypravit se na dovolenou totiž není tak jednoduché, jak se může zdát. Oblečení, kosmetika, všechny doklady a spousta dalších maličkostí, které nesmíte zapomenout přibalit. Proto pro vás máme několik rad a doporučení, jak na to.
Článek
10 tipů a triků na jízdu vlakem po Evropě
10 tipů a triků na jízdu vlakem po Evropě Cestování vlakem je bezesporu nejbezpečnější a nejpohodlnější pozemní způsob dopravy. Přesto ale skrývá určitá úskalí, kterým je lepší se vyhnout. Zde vám přinášíme několik rad, jak si cestu po železnici nejlépe vychutnat a užít.
Článek
Jak zvolit správnou destinaci? Tipy pro všechny cestovatele
Jak zvolit správnou destinaci? Tipy pro všechny cestovatele Máte dostudováno, jste unavení z vaší nudné práce a každodenní rutiny, nebo jste o cestování snili celé roky. Ať už máte kterýkoli důvod, prostě chcete sbalit kufry a jet poznávat nová místa, nebo si jen tak odpočinout. Jedno z prvních dilemat, která musíte vyřešit, je volba místa. Přinášíme vám 10 tipů, jak vybrat správnou destinaci.
Článek
Víkendový výlet naplno? 9 tipů, jak na to
Víkendový výlet naplno? 9 tipů, jak na to Vyrazit na víkend pryč je ideální způsob, jak uspokojit svou touhu po cestování, aniž byste si museli brát dlouhou dovolenou. Existuje mnoho možností, jak zajistit, že vaše cesta bude perfektním zážitkem. Je však zapotřebí pečlivého plánování. Těchto 9 tipů vám s tím pomůže!
Článek
Příručka přežití při uštknutí jedovatým hadem
Příručka přežití při uštknutí jedovatým hadem Každý cestovatel rád objevuje krásy nových míst. Tím se však vystavuje i nebezpečí v podobě druhů zvířat, které by doma jen tak nepotkal. Mohou to být například jedovatí hadi, jejichž kousnutí může být velmi nebezpečné, pokud nevíte, jak při jeho ošetření správně postupovat. Přečtěte si tuto příručku a žádný had vás nedostane.
Článek
Jak si naplno užít pobyt u moře? Máme pro vás pár skvělých vychytávek
Jak si naplno užít pobyt u moře? Máme pro vás pár skvělých vychytávek Vyrážíte na dovolenou k moři a už se nemůžete dočkat až vypnete a budete si užívat každé vteřiny na pláži? Aby vaši idylku nepřekazily kdejaké nepříjemnosti, připravili jsme pro vás spoustu vychytávek, které se vám na pláži budou hodit.
Článek
Užitečné tipy pro příjemnější let
Užitečné tipy pro příjemnější let Každý má na létání svůj názor. Někdo by do letadla nesedl, jiný si bez něj nedokáže představit život. Nejde ale popřít, že nám letadla usnadňují život. Pokud létáte každý týden a nebo vás první let teprve čeká, máme pro vás pár užitečných rad při létání.
Článek
Příručka přežití při útoku žraloka
Příručka přežití při útoku žraloka I když žraloci útočí velmi vzácně, jejich útok může být smrtelný. Nejjistější způsob, jak neskončit v žraločím žaludku, je úplně se vyhnout prostředí, kde žraloci žijí. Pokud se ale v jejich blízkosti ocitnete, je dobré vědět pár základních pravidel, které vám v takové chvíli mohou zachránit život.
Článek
Aplikace, které vám usnadní cestování
Aplikace, které vám usnadní cestování V dnešní době může být mobilní telefon skvělým pomocníkem při cestování. Pomocí několika chytrých aplikací si můžete naplánovat celou cestu, od vyhledávání nejlevnějších letenek, přes rezervaci ubytování až po hledání nejlepšího baru v místě vašeho pobytu. Které jsou ty nejlepší?
(58) Načíst více