Letní dovolená, kde vás čeká pořádná pařba. Ty nejlepší beach party světa!

Letní dovolená, kde vás čeká pořádná pařba. Ty nejlepší beach party světa!

Už vás nebaví letní dovolená, kde se jen "plácnete" na pláž a jednou za hodinu se otočíte, abyste byli rovnoměrně opálení? Tak sbalte pár párty chtivých kamarádů a vyrazte na místa, kde si můžete užít ty nejlepší beach party na světě. Bohatý noční život a pořádná pařba vás v následujících deseti destinacích čekají na každém rohu.

Gordon Beach, Tel Aviv, Izrael

Tel Aviv, dlouhodobě jedno z nejdražších měst světa, může návštěvníkům nabídnout i bohatý noční život. I taková země jako Izrael ví, jak se bavit. Pro noční hýření se doporučuje navštívit Gordon Beach, která je pořádajícím místem pro spoustu párty, festivalů a hlavně akcí spojených s hnutím LGBT. A že ti vědí, jak to rozjet.

Palolem Beach, Goa, Indie

Vesnice Palolem, nacházející se v nejmenším indickém státu Goa, disponuje unikátní párty pláží. Unikátní je asi jako jednorožec, protože to, co zde uvidíte, nikde jinde nenajdete. Na pláži se totiž pořádají velmi originální (a také trochu ujeté) silent party, při kterých účastníci dostávají sluchátka, do kterých jim je pouštěna hudba. Na tu pak tančí doslova ve svém vlastním světě na speciální taneční styl - goa trance.

strana 1 / 5
Autor:
Publikováno: 24. 4. 2017 21:30 Nahlásit obsah