Bangkok: Patpong – čtvrť neřesti

Bangkok: Patpong – čtvrť neřesti

Čtvrť v Bangkoku tvořená dvěma ulicemi Patpong Soi 1 a 2 působí ve dne zcela nevinně. Jedná se totiž o nákupní centrum, kde lze koupit, na co si vzpomenete. V noci se však změní k nepoznání. Vše září neonovými nápisy, otvírají se go-go bary i podniky nabízející trochu ostřejší praktiky, a na ulicích postávají vyzývavě oblečené Thajky...

Pokud se turistům zachce okusit trochu thajské erotiky, jsou srdečně vítáni hned poté, co zaplatí poplatek za vstup, ve kterém je většinou zahrnut i první drink. Mezi bary se ale vyplatí vybírat. Ne všechny vyplní to, co slibují naháněči, či letáčky. Pak vstupujete plni očekávání do potemnělého baru s nasvíceným podiem, nervózně se posadíte na pohovku a čekáte na drink, který alespoň trochu uvolní lehce napjatou a erotikou prostoupenou atmosféru.

A vystoupení začíná. Na podiu se střídají spoře oděné Thajky předvádějící pussy show, o které jste doposud věřili, že není možná. Různorodé publikum tvořené turisty ze všech koutů světa zírá s otevřenou pusou a nechápe. Dívky totiž z vagíny vytahují květinové girlandy, šňůry s navázanými žiletkami, dokážou otevřít láhev Coca Coly nebo šipkou přesně zasáhnout nafukovací balonek zavěšený na stropě. Asi nejzajímavější část přichází ve chvíli, kdy slečna-umělkyně (představení lze opravdu nazvat uměním, protože dívky předvádějí náročné kousky) rozdává hostům pingpongové pálky a snaží se je do představení také zapojit. Chvíli na sebe nevěřícně hledíme a pak to přichází. Sličná Thajka po hostech vrhá balonky (jistě tušíte, že je nehází rukou), kteří nejprve rozpačitě, pak již zcela sebevědomě, odpalují. A show pokračuje. Turisté zírají a nadšeně tleskají a nevěří svým očím, protože si ani ve snu nedokázali představit, že je něco podobného fyzicky proveditelné. Bary v Patpongu boří všechna tabu.

Asi po půlhodince hosté odcházejí, protože představení končí, aby se s návalem nových turistů mohlo opakovat. Málokdo si všimne, že si umělkyně sedící na pohovkách opodál mezi jednotlivými show odskočí nakojit miminko, či si stihnou pohrát se svým odrostlejším dítětem. Tak totiž vypadá ta druhá stránka Patpongu. Erotický průmysl nakonec zláká spoustu mladých Thajek z venkova pod vidinou snazšího a vyššího výdělku. Ovšem, že budou muset v barech pracovat přes den jako servírky a v noci chodit na další směnu, tentokrát jako go-go tanečnice či jako umělkyně vrhající míčky, jim jistě nikdo dopředu neřekne. Faktem však zůstává, že je tento způsob obživy v Thajsku stále populární. Vždyť po 3-5 letech mají vyděláno na celý zbytek života a dokážou finančně zabezpečit celou rodinu.

Na další fotky se podívejte do fotogalerie.

strana 1 / 2
Publikováno: 12. 5. 2017 13:22 Nahlásit obsah

Chyba :(

Omlouváme se, ale někde se stala chyba. Prosím počkejte a zkuste stránku načíst znovu.