20 fotek z cest, které poměří vaše očekávání s realitou

20 fotek z cest, které poměří vaše očekávání s realitou Zdroj: www.wimp.com

Zvykli jsme si na Instagramu vídat inspirující obrázky z cest, ale ve skutečnosti nestačí ani sebedokonalejší filtry, aby zakryly neuspokojivou realitu cestování.

Od slavných pláží, na kterých nikoho nevidíte, přes úplně prázdné monumenty až po hory, kde sledujete horolezce statečně a osamoceně překonávat nebezpečí. Očekávání bývá díky tomu, co vidíme na internetu, často falešné. Umíte si například představit Karlův most v Praze, na kterém se pohybují maximálně 2 - 3 osoby, a to v pravé poledne? Nebo vystavené korunovační klenoty, na které byste nemuseli vystát mnohahodinovou frontu? Pravděpodobně ne. A ne jinak je tomu i ve světě, přestože se nás vyumělkované fotografie plné filtrů a retuší snaží přesvědčit o opaku.

Abychom vám to doložili, máme pro vás 20 fotografií z 10 různých oblíbených turistických destinací napříč celým světem, kde srovnáme očekávání oproti realitě.

Galerie 20 fotek z cest, které poměří vaše očekávání s realitou 20 fotek z cest, které poměří vaše očekávání s realitou Prohlížet galerii

Publikováno: 10. 7. 2018 14:00 Nahlásit obsah

Chyba :(

Omlouváme se, ale někde se stala chyba. Prosím počkejte a zkuste stránku načíst znovu.