Kategorie Snídaně

Článek
Na snídani kolem světa
Na snídani kolem světa Chystáte se na dovolenou a rádi byste vyzkoušeli tradiční jídlo? Nevíte ale, jestli se vám tam trefí do vaší chuti? Nevadí! Připravili jsme pro vás malou ukázku, díky které máte možnost nahlédnout skoro až do kuchyní. Mrkněte s námi na toto video a na cestách už vás pak nic nepřekvapí.
Článek
Malá ukázka, jak se připravují vajíčka ve světě!
Malá ukázka, jak se připravují vajíčka ve světě! Vajíčka jsou oblíbeným pokrmem mnohých z nás. Někteří je jedí ke snídani, jiní zase k večeři. Věděli jste ale, že je rovnou několik způsobů, jak je lze připravit? Asi byste se divili, kdyby jste zjistili, že v každé zemi mají svůj způsob, že? Ale pozor! Tak to totiž opravdu je! Chcete vědět, jak je jedí třeba v Číně, Hong Kongu či na Filipínách?
Článek
Menu Evropy aneb co se snídá v Evropě
Menu Evropy aneb co se snídá v Evropě Léto začalo a doba dovolených se pomalu rozjíždí! Pokud se chystáte cestovat po Evropě, máme pro vás super tip, který vám usnadní bádání nad tím, co si asi dáte ke snídani. Věděli jste, že se jídelníček jednotlivých zemí tak výrazně mění? Pokud ne, je ten správný čas to zjistit. Tak co si dáte, chleba s máslem nebo croissant s marmeládou?
Článek
Co snídají děti ve světě?
Co snídají děti ve světě? Dát si dobrou a kvalitní snídani, je pro dítě, které tráví mnoho hodin ve škole, velmi důležité. V každé zemi světa usedají děti k jiným talířům. Zajímá vás, jak snídá dítě z Holandska a jak dítě islandské? Podívejte se.