Kategorie rodina

Článek
Rodinná procházka po pláži se změnila v záchrannou akci
Rodinná procházka po pláži se změnila v záchrannou akci Dovolená u Rudého moře celé rodině změnila pohled na živočichy žijící v moři. Jednoho dne si při procházce po pláži všimli chobotnice, která uvízla na břehu. Pomohli jí dostat se zpět do moře, avšak na druhý den se na pláž opět vrátila. V úžasu sledovali, jak se jim chobotnice za svou záchranu odvděčila.
Článek
Mladík cestuje po světě. Aby jeho maminka neměla strach, posílá jí vždy vzkaz ,,Mami, jsem v pohodě!''
Mladík cestuje po světě. Aby jeho maminka neměla strach, posílá jí vždy vzkaz ,,Mami, jsem v pohodě!'' Rodičovská láska je ta nejkrásnější a kvete v každém věku. Ať už jste malí nebo velcí, vaše maminky vás budou obdařovat stejnou láskou po celý život. Není tedy divu, že pociťují velký stesk a obavy, když se vydáte třeba na cestu kolem světa. Přečtěte si dojemný příběh mladého muže, který se velmi originální cestou rozhodl svou maminku informovat!
Článek
S rodinou na cestách aneb dá se žít i jinak!
S rodinou na cestách aneb dá se žít i jinak! Mysleli jste si, že jedinou povinností je ráno vstát, zavést děti do školy a utíkat do práce? A že to tak musí být každý den po celé dlouhé roky? Jsme si jisti, že vás tento stereotypní způsob života nebaví a že byste raději podnikli třeba cestu kolem světa. A pokud tvrdíte, že to nejde, tak jen málo chcete. Inspirujte se tady a začněte hned teď!
Článek
Jak rodiče zachází se svými dětmi v různých koutech světa?
Jak rodiče zachází se svými dětmi v různých koutech světa? Zajímá vás výchova dětí z jiných koutů? Máme pro vás přehled těch nejzajímavějších, které se vám budou zdát až trochu divné. Taky vás někdy rodiče dostali do trapné situace, kdy jste se hanbou chtěli propadnout do země? Když jste se jako malí ušpinili a oni vám utírali tvář nasliněným prstem? Uvidíte, že to mohlo být i horší!
Článek
39 manželek, 94 dětí. Jaké jsou nejpočetnější rodiny světa?
39 manželek, 94 dětí. Jaké jsou nejpočetnější rodiny světa? Dokonce i v naší zemi již máme jedny paterčata a existují velké rodiny třeba i se sedmi či osmi dětmi. Co takhle dvacet třicet dětí? Zdá se vám to moc? Existuje i rodina, která se pyšní více než devadesátkou dětí.